Всього лише через два тижні центр Києва вибухне новою подією – адже саме в цей день, 2 жовтня, вийдуть на старт більше 1000 учасників змагань під назвою Spartan Kyiv Central City.

Spartan race – це забіги з перешкодами від 5 км до марафонської дистанції, вперше організовані у США у 2007 році. Досить швидко такі старти здобули популярності серед професійних спортсменів та аматорів не тільки в Америці, а й в Канаді, Австралії та країнах Європи.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Забіги Spartan – це не тільки можливість кинути собі виклик, це також шанс позмагатися із атлетами з інших країн, для яких Spartan є не просто івентом, а й філософією життя. Тільки уявіть, що один захід в Україні (Spartan Kyiv Trifecta Weekend, 12-13 червня) зібрав гостей з понад 15 країн світу! Деякі з них подолали половину земної кулі, прилетівши з США – заради можливості знову зануритись в цю незрівнянну атмосферу спортивного фестивалю.

До Spartan Race входять забіги на чотирьох дистанціях – Sprint (5 км+ та 20+ перешкод), Super (13 км+ та 25+ перешкод), Beast (21 км+ та 30+ перешкод) та для найнестримніших – Ultra Beast (48 км+ та 60+ перешкод).

Також Spartan має дитячі забіги – Kids Races. Це – веселі перегони для дітей та підлітків з двома дистанціями на вибір: від 800 м з 10 перешкодами та до 3,2 км з 20 перешкодами (залежно від віку дитини). Змагання для юних спартанців не мають жорстких умов, їхня мета — подарувати дітям радість від участі, порцію яскравих емоцій та мотивацію до занять спортом. До участі у змаганнях допускаються діти віком від 4 років.

На заключному івенті року під Аркою дружби народів відбудуться забіги у трьох форматах: Spartan Sprint, Spartan Super та Spartan Kids (Junior).

Spartan Kyiv Central City 2021 має не тільки індивідуальні, але і командні хвилі забігів. Допускаються команди складом від 4 учасників, а також є окремі корпоративні хвилі та групи для новачків на чолі з тренером.

Кому можна приймати участь у забігу? Абсолютно всім! Без жодних обмежень! Просто оберіть свою категорію – отримайте задоволення на дистанції – та заслужену медаль і футболку на фініші!

І досить вагатися!

Spartan — це ТВОЯ пригода!

Реєструйся, та покажи все, на що здатен — #БОТИМОЖЕШ ! 

Зареєструватися: https://spartanrace.onlinesystem.cz/?id=uk 

З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Spartan Ukraine: https://www.spartan-race.com.ua/uk/race/detail/7452/overview?filter=sprint&index=1  

Та на сторінці у facebook: https://www.facebook.com/spartanraceua/ 

Фото: Давид Непарідзе

Коментарі: