17 вересня у київському парку Муромець 30-річний киянин Всеволод Севастьянов пробіг свій вже 51-й авторський малюнок у незвичному GPS форматі, тим самим встановив Рекорд України з найбільшою колекцією бігових GPS-треків, який зафіксував Національний Реєстр Рекордів України.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Рекордний маршрут автор бігового проекту #CreativeRunDvizh розробив у вигляді смайлика, адже встановлення рекорду відбулося напередодні Міжнародного дня народження “Смайла”, який відзначають 19 вересня.

“Я неймовірно щасливий! Більше двох років мені знадобилося для створення цілої колекції авторських унікальних бігових маршрутів і це тільки початок. В мене ще достатньо ідей, які побачить Україна і світ. Головне – це мотивація себе та інших виходити на пробіжку та займатися спортом. А біг – це якраз саме та фізична активність, яка доступна майже кожному, тому навіщо відкладати можливість отримати нові емоції і заряд адреналіну на наступний день?” – зазначив новий рекордсмен Всеволод Севастьянов.

Всього переможний маршрут зайняв близько 5 кілометрів, а ось сумарний кілометраж на шляху до отримання омріяного звання рекордсмена склав майже 500 км!

В колекції Всеволода – незвичні бігові маршрути зі столичного Подолу, Дарниці, Позняків, Русанівці та Лівобережній. Малюнки нагадують силуети динозавра, лами, собаки, коали, слона, носорога, а також є ситуативні треки на тему національних свят, ігор національної збірної з футболу, вакцинації та інші.

“До Національного Реєстру Рекордів України вперше вноситься номінація формату GPS-art. Я би назвала це – креативним  бігом. Таке поєднання творчості і спорту робить аматорський біг ще привабливішим. Сподіваюсь, незабаром до нас надходитимуть заявки від тих, кого надихнув своїм рекордом Всеволод Севастьянов”. – прокоментувала рекорд керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Для створення своїх малюнків автор використовує мобільні застосунки, які допомагають фіксувати маршрут, роздруковані аркуші зі шматочками карт або просто переглядаючи онлайн мапи у телефоні, шукаючи необхідні локації.

“Перекриті дороги, закриті території комплексів, зйомки фільмів – не повний список факторів, які не дають можливості реалізувати задумане, але від цього стає ще цікавіше. Вигадувати нові малюнки на одній місцевості дуже складно, особливо, коли їх десятки. Але для мене це нові виклики і можливості.” – прокоментував автор проекту.

Процес створення GPS-малюванків досить складний процес та потребує об’єднання фантазії, бігу, спортивного орієнтування та креативу. Це формат фіксації фізичної активності за допомогою трекеру, який має можливість прокладати маршрут. Для “малювання” можна бігти, їхати на велосипеді, йти пішки або плисти.

Коментарі: