Вчора, 21 серпня, француз Саша Жоя вдруге за 24 години побив світовий рекорд чоловіків до 20 років на дистанції 110 метрів з бар’єрами, та здобув титул Чемпіону Світу U20 з легкої атлетики, що проходить у Кенії.

Це стало одним з найкращих виступів серед юніорів в історії. Адже в передостанній день ЧС, йому вдалось побити свій одноденний світовий рекорд серед юніорів з приголомшливими –  12,72 с, що є швидшим на 0,21 с від того результату, який він встановив у півфіналі.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Атлет стартував на четвертій смузі та мав один з найшвидших часів реакції (0,138). Він максимально використав вітер у спину 1,0 м/с і пролетів через  бар’єри (99 см). Саша виглядав шокованим, коли побачив час.

“Я дуже щасливий, робота зроблена. Минулого року це було метою, яку я собі поставив”, – сказав Жоя для World Athletics.

“Сьогодні на розминці я відчув певний біль у стегнах. Це було важко, але дуже важливо для спортсмена впоратися із своїм завданням та взяти себе в руки”, – додав він.

Вашаун Васьянна з Ямайки фінішував на другому місці з результатом 13,25 с, а поляк Якуб Шиманскі – третім на 13,43 с. Ці результати дорівнюють їх особистим рекордам.

Коментарі: