21 серпня двократна олімпійська чемпіонка на дистанції 100 метрів Елейн Томпсон-Хера встановила рекорд Ямайки та показала другий результат в історії на етапі Діамантової ліги – 10,54 с у Юджині.

Попередній особистий рекорд вона встановила у Токіо, коли захищала свій титул – 10,61 с. А вчора “посунула” срібну призерку Олімпійських ігор Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс, яка дуже давно за собою тримала позицію “другої найшвидшої жінки”. Тепер другий найшвидший результат в історії належить Елейн Томпсон-Хері.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Результат Елейн також став рекордом Діамантової ліги, і багато хто вважає його ще більш чітким, ніж справжній світовий рекорд. Адже є сумніви щодо показників вітру при встановленні чинного світового (10,49) від Флоренс Гріффіт Джойнер у 1988 р.

Після фінішу Елейн сказала:

«Повернутися з особистим рекордом після чемпіонату – це чудово. Я не бігала так швидко протягом останніх п’яти років. Для мене це дуже важливо… Тому що моя робота – надихати покоління».

Багато очей були спрямовані на американку Ша’Карру Річардсон. Це був її перший виступ після дискваліфікації, вона була дев’ятою і останньою – 11.14с. Зазначимо, що атлетику дискваліфікували на місяць через вживання маріхуани. Тому перед самісінькими Іграми вона лишилась вдома.

Звісно ж, Річардсон теж не пішла без коментарів:

“Вихід сьогодні на старт – було чудовим поверненням до спорту. Я взагалі не засмучена собою. Це одна гонка. Я ще не закінчила. Ви знаєте, на що здатна».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от FloTrack (@flotrack)

Коментарі: