Пам’ятаєте, ми розповідали вам про благодійний пробіг єдності Сталевий Гарт?

Ну добре, якщо не пам’ятаєте, або ви не в курсі і щойно про це дізнались, то ось тут ознайомтесь детальніше.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Якщо коротко, то це забіг, у якому чотири кращі ультрабігуни країни біжать 500-кілометрову відстань за 10 днів. Його суть полягає у тому, щоб продемонструвати незламний національний дух та силу волі!

Ближче з учасниками ви теж можете познайомитись тут.

Станом на 20 серпня, вже подолано 270 км. У команди “Сталевого Гарту” сьогодні за планом було пробігти 55 км. Вони рухались з містечка Недригайлів, через місто Ромни (Сумська область) і фінішували на початку Чернігівської області у селі Харкове.

Цифра подоланої дистанції немаленька, тому давайте дізнаємось, як там наші ультрамарафонці, далі пряма мова атлетів:

Володимир Сковородка:

“Стан гарний, поки відпочиваю. Травм ніяких немає, все добре. Настрій заряджений, рухаємось далі”

Катерина Байрон:

“Особисто мені, дуже-дуже важко біжиться. Від спортивного харчування вже нудить, печінка вже “скаженіє” від цього, але без цього бігти не можу. Я думала, що найстрашніше, що може бути – це пошкодження колін/менісків. Тому реакція мого організму на спортхарчування виявився неабияким сюрпризом. Просто таке враження, що немає сил. “Ковиляю” потрошку. Дуже хочеться вже фінішувати”

Олександр Головницький:

“Біжиться супер, погодка супер, харчування супер. Біжу, відпочиваю, насолоджуюсь краєвидами”

Дмитро Левченко:

“Шостий день, настрій гарний. Загальне самопочуття – сильне, налаштований дійти до кінця, але на другий/третій день, не знаю, як сказати… Набрякла нога в районі гомілки (окістя), тому рухаюсь не так швидко, як би хотілось. В гарній компанії – гарно біжиться, тому біжимо далі!”

 

Коментарі: