4 вересня на Контрактовій площі у Києві відбудеться феєричне спортивне свято для любителів бігу — Uklon Night Run 2021. 

Uklon Night Run — сучасний формат заходу, який поєднує у собі фановий забіг вулицями нічного міста і яскраве шоу з костюмованою вечіркою та драйвовою музикою.  У програмі івенту — індивідуальні дорослі старти 2 км, 5 км та 10 км, командні старти та дитячі забіги, конкурс на найоригінальніший костюм та шалені DJ-сети. 

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Після п’ятирічної перерви у Києві знову відбудеться нічний забіг. Ми щиро раді поверненню цього унікального, молодіжного формату бігових заходів. 4 вересня ви разом з нами зможете відчути особливу енергетику, якою сповнений фановий забіг, зарядитися драйвом нічного міста та забрати із собою найкращі спогади про Uklon Night Run”, — прокоментував генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

“Подія Uklon Night Run якнайкраще транслює те, що ми як компанія пропонуємо своїм користувачам — рух за їхніми правилами. Uklon дає можливість налаштувати поїздку для свого комфорту, а формат забігу дозволяє подолати дистанцію так, як тобі хочеться — в крутих костюмах, під супровід діджей-сету, у компанії друзів, і головне — безпечно”, — розповів директор з маркетингу Uklon Вадим Іщенко.

Як зазначають організатори, головне правило Uklon Night Run: твій run — твої правила. Адже біг — це більше, ніж спорт, це спосіб життя. Особливістю забігу Uklon Night Run буде костюмована вечірка: кожен учасник зможе приміряти на себе і пробігти свою дистанцію у будь-якому образі. Автори найоригінальніших костюмів отримають спеціальні призи. Крім того, кожен фінішер Uklon Night Run 2021 отримає медаль на згадку про подію.

Організатори запрошують реєструватися на Uklon Night Run 2021, готувати круті костюм і не стримувати свою фантазію. Реєстрація на сайті: kyivnightrun.org.ua

Коментарі: