27-річна Марія Миколенко вийшла на Олімпійські Ігри в Токіо по рейтингу, без нормативу. Тому великих очікувань, в порівнянні з іншими двома українськими майстринями довгого бар’єрного спринту, бути не могло.

Старт третього кваліфікаційного забігу не задався для українки з самого початку. Українка отримала жовту картку за порушення правила TR 16.5.3 – суддям здалось, що Марія здійснила зайві рухи при постановці на старт, що могло якимось чином потурбувати її суперниць.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Та засмутилась трохи, могла показати кращий час, але є, що є на сьогодні.
Спасибі, що хоч змогла здійснити забіг!” – прокоментувала Марія пригоди на старті.

Як результат невтішні 57.86, що втім не набагато гірше від особистого результату сезону прилучанки – 57,29, які вона показала в Луцьку на чемпіонаті України 20-го червня.

Марія, яке було троє завдання на ці Олімпійські Ігри, вихід в півфінал, оновлення особистого?

Завдання мінімум це оновлення SB, максимум PB він би можливо і міг дозволити мені пройти далі. (особистий рекорд Марії складає 56,25, для виходу далі треба було показувати результат швидше 55,71, – прим ред.).

Ти пройшла по рейтингу на Олімпійські Ігри, це стало для тебе несподіванкою, чи ви з тренером до цього йшли?

Звичайно, що готувались, хотіли норматив виконати, але не склалося, трохи травма завадила і тому намагалися втриматися в рейтингу, що нам і вдалося.

Як ти вважаєш, чого тобі не вистачає для конкуренції на рівних з Анею і Вікою?

Перш за все достатньої впевненості в собі та своїх силах, досвіду. Я на тренуваннях можу показувати високі результати, але не завжди можу перевести це в змагання. І думаю технічності не вистачає.

Як взагалі тобі Олімпіада в порівнянні з іншими стартами?

Та якщо чесно, то мій найбільш вражаючий старт – це був Чемпіонат Європи в Берліні 2018 року, можливо тому що він був у мене перший міжнародний, але там були всі трибуни “забиті” глядачами, така підтримка, атмосфера, справжнє свято спорту!
А тут без глядачів, трибуни пусті, я взагалі не відчула цю олімпійську атмосферу.
Це звичайно не повинно впливати на результат, але я напевно очікувала більшого!

Фото Reuters / Hannah Mckay

Коментарі: