Ukraine's Olha Saladukha competes in the women's 800m heats during the Tokyo 2020 Olympic Games at the Olympic Stadium in Tokyo on July 30, 2021. (Photo by Andrej ISAKOVIC / AFP) (Photo by ANDREJ ISAKOVIC/AFP via Getty Images)

Бронзова медалістка Олімпійських Ігор в Лондоні-2012, Чемпіонка Світу-2011 та рекордсменка України в потрійному стрибку в закритих приміщеннях Ольга Саладуха заявила про завершення спортивної кар’єри, після виступу в кваліфікації Токіо-2020.

В коментарі для Суспільне Спорт, чинна народна депутатка України сказала наступне:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Все зробила з тренером, щоб виступати на високому, гідному рівні. Шкода лише, що це, мабуть, останній старт і прийшов час попрощатися з кар’єрою. Це все. Дуже боляче. Емоції не передати”

Коментуючи результат виступу в кваліфікації, де Ольга показала далеко не свій найкращий стрибок – 13,91, що в підсумку дорівнює 20-му місцю, та залишає Ольгу поза фіналом, Ольга зазначила:

“Звичайно, хотілося стрибати у фіналі. Я на це була готова. Чесно кажучи, несподівано, що не вийшов результат. З початку сезону трохи лікувалася, був надрив стегна”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olga Saladukha (@olga_saladukha)

Варто відзначити, що подібні думки про завершенню кар’єри відвідували потрійницю вже давно, так в 2018 році на чемпіонаті Європи в Берліні після невдачі в кваліфікації та невиходу до фіналу Ольга вже озвучувала припущення про завершення кар’єри. Але вже на зимовому чемпіонаті Європи 2019 в Глазго Ольга показала гарні та довгі стрибки та завоювала бронзову нагороду, що вселило в неї спортивну впевненість. Нагадаємо, що на Чемпіонаті світу-2019 в Досі Ольга фінішувала на високій 5-й позиції з результатом 14:52.

Фото Getty Image

Коментарі: