Після річної затримки Токіо-2020 сьогодні, 23 липня, пройшла церемонія відкриття.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Olympic Games (@olympics)

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Як це відбулось?

Хоч у Токіо не було глядачів на традиційній церемонії відкриття, але були феєрверки, прапороносці та фанфари. До речі, відкрила цю подію Греція, адже саме там зародились Стародавні Олімпійські ігри, а цьогорічна країна-господар змагань – Японія, вийшла на стадіон останньою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Olympic Games (@olympics)

Після того, як атлети, чиновники та тренери дали Олімпійську присягу, а Ігри офіційно оголосили відкритими, глядачі змогли поспостерігати як олімпійське полум’я потрапляє на міський Олімпійський стадіон і як було запалено Олімпійський вогнь.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Olympic Games (@olympics)

На відміну від попередніх Ігор, чаша з вогнем знаходитися подалі від стадіону і територіально стоїть у набережній стороні Токіо.

“Tokyo 2020” розробли концепцію церемонії відкриття, яка підкріплена ідеєю, що Ігри можуть принести свіжу надію та підбадьорити людей у всьому світі – як через активний прояв спортсменів, так і через силу спорту.

“Ключем” церемоній – як відкриття, так і закриття Олімпійських і Паралімпійських ігор є заклик “Рух вперед”, проте тема відкриття Олімпійських ігор має назву “Об’єднані емоціями”.

Що означає “Об’єднані емоціями”?

Світ складається з людей різного віку та національностей, які походять з усіх верств суспільства і тепер, внаслідок пандемії, ми фізично розділені. Ось чому «Токіо-2020» хоче, щоб усі переживали одне і те ж хвилювання, радість, а часом і розчарування через змагальні виступи спортсменів.

Спорт універсальний. Це безцінний скарб, який, на думку Токіо-2020, має силу об’єднати світ за допомогою емоцій, навіть, якщо ми розділені один між одним фізично, говоримо різними мовами або походимо з різних культур.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от HVMPLAYLIST.COM (@hvmplaylist)

А що по кількісті учасників на церемонії відкриття? – спитаєте ви.

  • Делегація команд (спортсмени та офіційні особи команди): приблизно 6000 осіб.
  • Зацікавлені сторони ігор та почесні гості: близько 900 осіб.
  • Медійників приїхало теж чимало: приблизно 3500 осіб.

Але де ж дивитись?

Наприклад, пряму трансляцію шукайте тут. Онлайн результати тут.

По Україні мовлення з ОІ представляють телеканали: “Суспільне.Спорт”, “Megogo”, “UA:Перший».

Про легкоатлетичні дисципліни, редакція Жорсткої Атлетики буде активно інформувати своїх читачів у соцмережах та на сайті. Також чекайте інформацію і про інші види спорту!

Фото: Getty Images

Коментарі: