З 8 липня по 11 липня, Таллін з радістю приймав Чемпіонат Європи U23. А за кілька днів, у період з 15 по 18 липня, там само пройде ЧЄ U20.

Отже, давайте повернемось до U23 і подивимось, що ж там відбулося.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Додав до своєї колекції медаль Михайло Кохан, який вже має статус Чемпіона Європи з метання молота у вікових: U18, U20 і другого змагального дня на ЧЄ вкотре його підтвердив своєю перемогою та результатом – 77.88 м.

Крім того, неперевершений виступ продемонструвала Ярослава Магучіх у секторі зі стрибків у висоту, де спортсменка перемогла та встановила рекорд U23 – 2.00 м, який, до речі, тримався з 1999 року.

І тепер, вишенька на торті: ми маємо і першу медаль за всю історію проведення ЧЄ U23 (які проводяться з 1997 року) у чоловічій естафеті!

А саме: чоловіча естафета 4х100 у складі: Еріка Костриці, Андрія Васильєва, Кирила Приходько та Василя Макуха. 39.45 сек – це той результат, який приніс третє місце цій спритній молоді!

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Жорстка атлетика (@g_athletics.ua)

Нагадаємо, що національний рекорд України становить 39.07 сек.

Поділились враженнями відразу після фінішу і самі бронзові призери:

Ерік Костриця та Андрій Васильєв:

«З приводу забігу: ми дуже задоволені. Старт пройшов чудово, щоправда, на другому етапі був середній вітер у обличчя, але, тим не менш, ми очікували, що третє-п’яте місце буде наше. Нам на руку зіграло те, що у команді Британції сталась проблема з передачею палички. Велике дякую усім за підтримку!!»

Кирило Приходько:

«Все склалось так, як ми хотіли. Погодні умови – ідеальні. Естафета була в нас налагоджена навіть попри те, що Василь Макух був у нас новачком. З іншими хлопцями ми були більш згруповані, знаємо хто як біжить. З Василем ми попрацювали і вдалось показати ті секунди, які ми хотіли. Між забігами і фіналом часу було мало, але ми змогли зібратись і показати те, на що здатні. Дякую за підтримку Україні! Ми зробити те, що мали були зробити давно».

Василь Макух:

«В цілому, дуже задоволений, що вдалося посісти 3 місце на ЧЄ. Це наша перша медаль і, я сподіваюсь, не остання. Хлопці – молодці, відпрацювали від А до Я. З першого етапу все склалось добре. Дуже дякую тренерам та усім, хто був причетний до цього старту та вболівальникам!»

Фото: Вячеслав Тиртишник

Відео: https://suspilne.media/sport/

Коментарі: