Анна Рижикова не перестає дивувати. Сьогодні вона встановила новий National Record з бігу 400 метрів з бар’єрами – 52,96 сек. Це відбулось на одному з етапів Diamond League, який цього разу проводили у Стокгольмі.

Попередній рекорд був встановлений в Афінах Тетяною Терещук-Антіповою 22 серпня 2004 року – 53,37 сек.
Уявіть собі, 17 років знадобилось для того, щоб зрушити його з місця.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Цього сезону Анні майже кожного разу на стартах вдавалось покращувати особисті показники: то гладка 400-метрівка в Луцьку, то 400 м з/б в Осло, що відбувся кілька днів потому, а сьогодні вона вписала своє ім’я в історію українського бар’єрного бігу.

Минулого разу вона казала, що буде старатись показувати швидші секунди, а сьогодні показала це на практиці, дивіться як це було:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Жорстка атлетика (@g_athletics.ua)

Пряма мова Анни відразу після фінішу:

“Досі не вірю, що мені вдалося встановити NR, це було дуже неочікувано для мене. Був дуже крутий забіг, сильна конкуренція і це сприяло такому високому результату.

Так, я знала, що готова бігти по особистому рекорду, але щоб аж настільки… Дякую всім, хто за мене вболівав, хто підтримував, це дуже круто.

Зараз вже їду додому, буду тренуватись та готуватись до Олімпійських Ігор. Хочеться трішечки спокою після цих стартів. Будемо аналізувати з тренером біг, дивитися де ще можна щось виправити. Помилки є, але я сподіваюсь, що виправивши їх зможу показати сильніший результат”. 

Коментарі: