New Run оголошує старти осіннього сезону! Відтепер і в Києві!

Команда організаторів забігів Нова пошта марафон та напівмарафон NewRun нещодавно завершила біговий сезон, який був сповнений досить цікавими та драйвовим стартами! В рамках сезону було навіть проведено нічний марафон в Запоріжжі, який залишив море емоцій для учасників, адже бігти таку велику дистанцію, як марафон, влітку досить небезпечно, тому таке рішення було сприйняте досить позитивно серед бігової спільноти. Цілу весну-літо учасники забігів Нової пошти та NewRun разом вмикали пульс свого життя, подолавши на марафоні та напівмарафонах понад 265 км, всього було 7000+ бігунів, при цьому 76 років найстаршому учаснику, 4 роки наймолодшому бігуну і весь цей час 1143+ волонтери підтримували та допомагали учасникам!

Наразі команда готується до нового осіннього сезону, більшість з заходів якого стали членами AIMS завдяки сертифікації трас в містах проведення. До осіннього сезону увійдуть наступні заходи:

  • Kharkiv Nova poshta Liberty Marathon (29.08)
  • Poltava Nova poshta Half Marathon (05.09)
  • Нова пошта напівмарафон Чернігів (19.09)
  • Нова пошта космічний напівмарафон Житомир (26.09)
  • Kyiv Nova poshta Half Marathon (3.10)
  • Нова пошта напівмарафон Вінниця (17.10)
  • Lviv Nova poshta Marathon (7.11)
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Зараз вже відкрита реєстрація на біговий захід в Києві за акційними цінами: 21 км за 199 грн, 10 км за 149 км, 5 км за 49 грн, Команда за 129 грн, естафета 1599 грн.
Щодо наповнення стартового пакету на «Kyiv Nova poshta Half Marathon», він буде включати в себе досить об’ємну кількість складових: стартовий номер, електронний чіп, рюкзак, музичну підтримку по трасі, камери схову, воду 0,5 л, пункти гідратації на трасі, пакет фінішера на фініші, медаль фінішера, номер на багаж, браслет учасника, фото з дистанції, сертифікат фінішера, інформування в смс про результати, роздягальні, подарунок від партнерів, енергетичний батончик, губку, гід учасника та мапу маршруту.

Запрошуємо всіх бажаючих реєструватися вже зараз, адже кількість акційних пропозицій обмежена. Сподіваємося, що осінній сезон стане для вас мотивацією стати більш витривалими та досягати нових цілей!

Реєстрація за посиланням: https://newrun.com.ua/

Коментарі: