Отже, вчора, 1 липня, на черговому етапі Diamond League Bisslett Games, що пройшов у норвезькому Осло, Анна Рижикова вкотре оновила свої показники на дистанції 400 м з/б – 54.15 сек. (РВ), тим самим завоювавши срібло.

Без відео – нікуди:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Жорстка атлетика (@g_athletics.ua)

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Ну і звісно, коментар від Анни:

“Дуже рада встановити особистий рекорд. Приємно показувати швидкі секунди, але ще є над чим працювати. Є помилки, які можна виправляти й бігти швидше. Сподіваюся, зроблю це найближчим часом. Сьогодні була класна погода, все сприяло тому, щоб показувати швидкі секунди. Конкуренція була сильною, дівчата борються за особисті й національні рекорди. Не хочеться їм програвати, хочеться показувати найкращі результати.

Цікаво було дивитися з трибуни, як Карстен Варгольм встановлює світовий рекорд з бігу на 400 метрів з бар’єрами серед чоловіків – 46.70 секунди. Такі результати доводять, що все можливо й не варто в голові себе ні в чому обмежувати. Всі ми люди й нам під силу показувати високі результати.

Організація на високому рівні, все комфортно. Так, є певні обмеження, пов’язані з коронавірусом, нас постійно тестують, потрібно ходити в масках. Але в Норвегію ще обмежений в’їзд, це для нас зробили виняток. Був частковий карантин: ми перебували лише в готелі або на стадіоні, проте було дуже зручно, жодних перешкод перед нами не було.

Етап в Осло ще позиціонує себе як екологічний. Весь транспорт, який супроводжував нас до й під час змагань, був електричний. Досить круто! Сподіваюся, що й ми колись до цього дійдемо“.

Нагадаємо, що в Луцьку, Анні вдалось виконати норматив та встановити РВ на гладкій 400-метрівці, про це читайте тут.

Коментарі: