27 червня в Ерзурумі на змаганнях International Relay Cup українські атлети встановили національний рекорд у змішаній естафеті 4х400 м.

У складі команди були: Аліна Логвиненко, Катерина Климюк, Микита Барабанов та Олександр Погорілко.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

За офіційним протоколом атлети показали результат – 3:14.06 хв (NR).

Що цікаво, попередній NR (3:15,46 хв) протримався рівно 2 тижні. Його встановили 13 червня 2021 у тому ж Ерзурумі Олексій Поздняков, Тетяна Мельник, Аліна Логвиненко та Олександр Погорілко.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katin’ka Klymiuk (@1kateryna_klymiuk1)

Микита Барабанов:

«Ми усі задоволені забігом. Купа позитивних емоцій, а найголовніше – виконали вказівки тренерів та показали достойні секунди, завдяки яким, ми піднялись у світовому рейтингу. Досить щільною була конкуренція із представниками Туреччини, але, все ж, перемога за нами. Командний дух зробив свою справу, адже біг я не тільки за себе і хотів скласти гідну конкуренцію суперникам».

Олександр Погорілко:

«Емоції дуже приємні і команда і наші тренери задоволені.
Результат чудовий, трішки піднялись в світовому рейтингу. Сьогодні хотілося поліпшити минулий показник, тому ми були налаштовані на хороший і швидкий біг, нам це вдалося».

Аліна Логвиненко:

«Очікували такий результат. Ми були готові. Діло йде до Олімпійських Ігор, тому ми добре попрацювали. Фізична форма раз у раз стає кращою, тож на ОІ спробуємо ще раз зрушити і цей NR”.

Катерина Климюк:

«Так, вдалося. Виграли і покращили результат. Сподіваюся, динаміку прискорюватися збережемо до ОІ!!! Не просто сподіваюся, буду робити для цього все.
Відчуття фантастичні.
Виступаючи в горах, неодноразово чула, що потрібно правильно розкласти зусилля по дистанції. Не передавити перші 200 м і на всі 150% пробігти наступні. З такою схемою і працювала та наздогнала на перших 100 м турецьку спортсменку. Контролювала її по дистанції і на фінішній почала обходити. Тож далі планую підготовку до ОІ, а там – побачимо».

Фото: Ірина Ольховнікова

Коментарі: