Минуло вже кілька днів по закінченню ЧУ в Луцьку, а нас все ще тримають емоції. Не про всіх спортсменів і дисципліни ми встигли поговорити, але зараз, ми спробуємо надолужити пропущене.

Отже, чоловіча дистанція 400 м з/б.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Востаннє атлет, який біг швидше 50-ти секунд був Мельников Станіслав – 49.62 сек. Цей час він показав у 2015 році на ЧУ в Кіровограді.

І тільки через 6 років Дмитру Романюку вдалося розміняти 50 сек. та стати чемпіоном України 49.90 сек.
Задовольнився сріблом Ничипоренко Денис – 50.77 сек., бронза стала за Голубовичем Ростиславом, який фінішував з особистим рекордом – 52.98 сек.

Ну, а що розказав нам сам бар’єрист, читайте нижче:

Вітаємо з особистим рекордом! Розкажи як пройшов забіг?

Все пройшло досить добре. Дякую Денису, що підтягнув. Хлопці молоді, дуже швидкі і таким чином дали мені можливість додати у швидкості. Умови ЧУ – супер! Атмосфера – класна! Встановив РВ і я дуже щасливий.

Що скажеш про конкуренцію?

Конкуренція вже стає набагато кращою, тому сприяє результату. Можу сказати, що в Україні бар’єрний біг підтягується все вище, а це не може не радувати. 

Кілька слів про підготовку?

Зараз – не краща моя форма, яка може бути. Пік форми мав припасти на КЧЄ, який відмінили через хвороби кількох учасників збірної. Я ще не зрозумів: добре чи погано, що ми не поїхали…

Що далі по плану?

Планую Балкани, спробую викластись на повну і встановити РВ, але зарікатись не буду, змагання все покажуть. За відчуттями є запас, розберемось на місці.

Фото: ФЛАУ

Коментарі: