А що там було на 3000 з перешкодами? – спитає ви. А ми вам розповімо! Спекотний Луцьк учора, 19 червня, на стадіоні “Авангард” проводив другий змагальний день ЧУ.

Отже, на цій дисципліні з кращим результатом сезону перемогла Наталія Стребкова9:39.08 хв, до підкорення особистого рекорду їй не вистачило всього півтори секунди. Другу позицію з особистим рекордом зайняла Дуткевич Вікторія – 10:35.87 сек, а третьою фінішувала Жмурко Ганна – 10:44.74 хв.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Нагадаємо, що для потрапляння у Токіо 2020, нормативом є 9:30.00 хвМинулого відбіркового ЧУ, що відбувся у 2016 році у Луцьку Марії Шаталовій вдалось самотужки виконати норматив – 9:44.25 хв, при заявлених вимогах на той час 9:45.00 хв.

А як пройшов учорашній забіг, Наталія Стребкова розповіла читачам Жорсткої Атлетики:

Наталіє, розкажіть, як пройшов забіг? Чи вдалось втілити заплановане?

Приблизно я розуміла, що по нормативу мені самій буде важко пробігти, але я собі розрахувала: якщо пробіжу 9:40 хв, це буде досить хороший реультат, як для самої мене і це дасть хороші очки у світовий рейтинг. Адже нас 45 людей потрапляє на цей вид.   

Тут був останній шанс спробувати підкорити норматив?

Ну передостанній. Вважайте тут вже один використала, ще один планую пробігти на Балканах і там вже планую показати вищий результат, бо там буде конкуренція і таким чином зробити спробу втиснутись по рейтингу. Звісно, було б краще виконати норматив, просто дуже важко самій.

У Луцьку зараз дуже душно та спекотно, чи повпливав цей фактор на забіг?

Якщо чесно, на це уваги не звертаю. Мені комфортно бігати і за таких умов, тому тут вже більше на результат вплинула відсутність компанії. Та я і сама зашвидко почала: перша 1000 м була 3:06 хв, а планувала 3:13 хв. 

Як відуваєте, запас сил є на швидший результат?

Є запас, я б дуже хотіла ще стартів, щоб розбігатись. Сподіваюсь, зможу себе реалізувати ще. Остання надія на Балкани, а там вже буде видно.

Фото: ФЛАУ

Коментарі: