У секторі метання молота Ірина Климець, після довготривалого відноволення, перемогла сьогодні, 18 червня, з результатом 69.00 м на Чемпіонаті України в Луцьку.

Другою у цій дисципліні стала Альона Шуть65.32 м, а третє місце посіла з кращим результатом сезону Новожилова Ірина60.84 м.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Про відновлення після травми, враження від ЧУ та подальші плани, Ірина поділилась особисто:

Ну що, кілька слів про свій виступ?

Поки що це найгірший виступ за цей рік. Без пригод не обійшлось: під час розминки у секторі розірвався трос для молота, що призвело до півгодинної затримки, потім, після першої спроби вийшов з ладу електричний прилад для вимірювання довжини. Технічно – майже все не вийшло, тільки остання спроба була вже на щось схожа.
Насамперед головне те, що виграш і чемпіонство за мною. Висновки зроблені, є над чим працювати.

Твої нещодавні пости у соцмережах з лікарні змусили переживати легкоатлетичну спільноту. Як пройшло відновлення після травми?

Дуже складно пройшло відновлення: багато сліз, багато недоспаних ночей, але проявити слабкість я собі не давала. Адже усвідомлюю, що рік олімпійський… Я розумію, що я хочу метати, хочу п‘єдестал на ОІ, хочу боротися. Три місяці я не метала обома руками, п’ять тижнів із них – взагалі була знерухомлена руками. В цілому важко повертатись до змагального сезону, довелося весь тренувальний план змінити.

А як тоді тримати мінімальну форму?

На четвертий день після операції я пішла до тренажерної зали, і там тренери мені допомагали робити присідання. 

Які подальші плани?

20 червня меморіал Кошосінського у Польщі, потім 30 червня теж у Польщі буде старт, 5 липня в Угорщині. Ще поки не вистачає тієї швидкості, тієї легкості, тож планую на цих стартах розметатися.

Серед чоловіків чемпіоном став Михайло Кохан з особистим рекордом – 78.61 м, срібло забрав білорус Тіхон Іван з кращим результатом сезону – 76.63 м,  а бронзою може похизуватись Гаврилюк Михайло75.11 м.

Коментарі: