У секторі метання молота Ірина Климець, після довготривалого відноволення, перемогла сьогодні, 18 червня, з результатом 69.00 м на Чемпіонаті України в Луцьку.

Другою у цій дисципліні стала Альона Шуть65.32 м, а третє місце посіла з кращим результатом сезону Новожилова Ірина60.84 м.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Про відновлення після травми, враження від ЧУ та подальші плани, Ірина поділилась особисто:

Ну що, кілька слів про свій виступ?

Поки що це найгірший виступ за цей рік. Без пригод не обійшлось: під час розминки у секторі розірвався трос для молота, що призвело до півгодинної затримки, потім, після першої спроби вийшов з ладу електричний прилад для вимірювання довжини. Технічно – майже все не вийшло, тільки остання спроба була вже на щось схожа.
Насамперед головне те, що виграш і чемпіонство за мною. Висновки зроблені, є над чим працювати.

Твої нещодавні пости у соцмережах з лікарні змусили переживати легкоатлетичну спільноту. Як пройшло відновлення після травми?

Дуже складно пройшло відновлення: багато сліз, багато недоспаних ночей, але проявити слабкість я собі не давала. Адже усвідомлюю, що рік олімпійський… Я розумію, що я хочу метати, хочу п‘єдестал на ОІ, хочу боротися. Три місяці я не метала обома руками, п’ять тижнів із них – взагалі була знерухомлена руками. В цілому важко повертатись до змагального сезону, довелося весь тренувальний план змінити.

А як тоді тримати мінімальну форму?

На четвертий день після операції я пішла до тренажерної зали, і там тренери мені допомагали робити присідання. 

Які подальші плани?

20 червня меморіал Кошосінського у Польщі, потім 30 червня теж у Польщі буде старт, 5 липня в Угорщині. Ще поки не вистачає тієї швидкості, тієї легкості, тож планую на цих стартах розметатися.

Серед чоловіків чемпіоном став Михайло Кохан з особистим рекордом – 78.61 м, срібло забрав білорус Тіхон Іван з кращим результатом сезону – 76.63 м,  а бронзою може похизуватись Гаврилюк Михайло75.11 м.

Коментарі: