Поступово повертаються великі старти. На черзі Чемпіонат Світу, який відбудеться 3-9 липня у Чехії.
Понад рік орієнтувальники не змагалися на такому рівні, тож важко оцінити готовність атлетів та визначитися зі складом збірної. Проте вже відбувся спринтерський ЧЄ та тестові лісові дистанції у Чехії. Також згідно з положенням про відбори до уваги брався ранг на лісові дистанції.

Оскільки тесту на спринт у Чехії не було, відбирати команду лишалося за результатами ЧЄ (де жоден не виконав умов відбору) та КУ в Києві. Перемогли у Києві Цивільська Фея та Рачук Тарас, та всі спортсмени – за рішенням тренера.

Українські Бігові Батли

Тест на середню дистанцію та путівку на ЧС вибороли Гичко Віталій та Постельняк Олена, для яких це буде дебют на ЧС. За рейтингом WRE у команду потрапляють Панченко Ольга, Глібов Руслан та Кратов Олександр. А також Цивільська Фея за рішенням тренера, яка буде вперше бігти на ЧС.

Тест на довгу дистанцію, а разом і з ним пряму путівку на ЧС отримала Цивільська Фея, у чоловіків кращим був Глібов Руслан, але на ЧС він не бігтиме. За рангами WRE у команді Кратов Олександр. За рішенням тренера: Постельняк Олена, Панченко Артем, Щербаков Денис.