Вчора, 10 червня, Фінляндія приймала міжнародні змагання MOTONET GP.

Давайте поговоримо про них, бо та Діамантова Ліга звела вже всіх з розуму (в гарному сенсі, звісно).

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Отже, в місті Еспоо, Євгену Гуцолу підкорився другий результат у його кар’єрі з бігу на 800 м – 1:46.83 хв. І фінішував він вже срібним призером.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Yevhen Hutsol (@yevhen_hutsol)

Про сам біг, спробу покращити особистий рекорд та інше, Євген поділився із читачами ЖА:

Задоволений бігом?

Взагалі, задоволений, вдалося чітко виконати план по розкладці, який ми узгодили з тренером, але залишилося відчуття легкої недосказаності через те, що не підкорився особистий рекорд.
600 м були ідентичні графіку моїх 1.46.46 хв в 2018-му році, і на фініші була боротьба, здавалося, що вискочу бодай з 1.46.50 хв, але, можливо, трохи зустрічний вітер завадив на фінішній прямій.

Як пройшла підготовка до старту?

Підготовка проведена чудово, хочеться вийти на якісно новий рівень, але для цього необхідно хоча б кілька стартів.
А у нас виходить, пробіг на командному, потім в Польщу не їдемо, перерва три тижні до наступного старту, потім вже відразу чемпіонат… Так не робиться, всі конкуренти стартують кожні кілька днів і 90% з них – покращують результат від старту до старту. А тут, виходить, що взимку, що зараз – є лише один швидкий старт в сезоні, де можна показати хороші секунди. Звісно, це лише моя вина, що я не заслужив за свою кар’єру, щоб мене запрошували на багато змагань, але десь іноді відвертається удача – то команда не їде, то на якомусь старті просто немає 800, то десь показуєш хороші секунди (як вчора), але категорія змагань не дає багато очок до рейтингу.
Але, як би там не було, я щасливий, що вчора вдалося реалізувати ту форму, яка є на сьогоднішній день і повернутися на рівень 1.46 хв.

Що далі по курсу?

Далі всі сили на Чемпіонат України.
На те, наскільки сильні мої сусіди по рейтингу, я вплинути не можу, але за свій результат і максимальну реалізацію готовності маю відповідати перед тренером, сім’єю та самим собою.

Коментарі: