Фінальні змагання літньої Універсіади України проходять 29-30 травня у Івано-Франківську.

Їхньою метою є розвиток легкої атлетики у закладах вищої освіти, тому спортивний комплекс ім. А.П. Гемби у Франківську зібрав у собі найсильніші спортивні команди здобувачів вищої освіти (або випускники 2020 та 2021 років).

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Отже, давайте поговоримо про дистанцію 10 000 м, яка задала “темп” усьому змагальному дню.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Антон Комаровський (@anton_komarovskyi)

Першим на цій дистанції фінішував Сосницький Ілля31:06.54 хв:

«Навіть не знаю, що можна сказати з приводу забігу. В плані організації, умов і т.п. – все було чудово. Також була прекрасна погода для 10-ки. Тобто, можна спокійно ставати і бігти.
Єдиним мінусом було те, що небагато учасників, так би мовити, не було “компанії” для того, щоб тягнути дану дистанцію. Іншими словами, невеличка проблема полягала в тому, що по дистанції я біг сам. І це стосувалось кожного учасника. Загалом бігло 7 атлетів і кожен зі своїм рівнем. В результаті, для хлопців не було тієї самої “компанії”, але таке буває. І, взагалі, можна будь-яку дистанцію бігти самому і на результат, головне – бути у формі.
Як на мене, то біглось не занадто легко, можливо, це від того, що я недавно стартував, можливо вплинув ще якийсь фактор. Задачею стояло пробігти по особистому, я її не виконав. Але змаганнями задоволений.»

Слідом за ним дебютував з особистим рекрдом Солтан Андрій31:46.01 хв:

«Оскільки це був мій дебют і досвіду в бігу на 10 000 метрів в мене немає, то перших 5 км вийшли на секунд 20 швидшими, а другі 5 км на порядок важчими. Взагалі, ноги були хороші, але функціонально просів після 6-го кілометра, потім вже старався максимально швидко і рівно закінчити дистанцію. Враження від забігу двоякі, ніби зайняв друге місце, що є дуже добре, а результат хотілось би кращий показати, але, як то кажуть, «Маємо, що маємо». Завжди хочеться кращого, а для цього потрібно проробити хорошу роботу.»

Трійку лідерів закрив Комаровський Антон34:55.90 хв:

«Якщо вже говорити про легку атлетику – то це мій улюблений вид спорту. Я, взагалі, спеціалізуюсь на середніх дистанціях.
Коли готувався до ЧУ на 10 000 м у Черкасах, то робив довгі відрізки на бігових роботах, кроси, все як треба. Загалом, по плану пройшла підготовка.
Отже, я вирішив стартувати і тут. На жаль, учасників було мало, це мінус. З середини дистанції вже стало трошки важче (трохи почав давати знати про себе живіт), тому терпів до останнього, зійти – це не про мене. Сьогодні планував бігти на РВ, але не склалось… Так буває, це спорт. Попри все, результатом задоволений.
Крім того, я змагаюсь серед спортсменів параолімпійців, маю інвалідність, але це не заважає боротися на рівні з іншими алтетами.»

Всі результати першого змагального дня тут.

Коментарі: