Ось і настав той час, коли підготовка до літнього сезону, вже має десь реалізуватись.

Враховуючи карантинні обмеження, забіг Race Nation у Харкові 5 червня відбудеться з урахуванням усіх стандартів проведення масових спортивних заходів, за підтримки секретаря Харківської міської ради І.О. Терехова.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Відбудуться змагання на території, що прилягає до ТРЦ «Караван». Близько 1500 любителів екстриму з усіх куточків України, долаючи страх, будуть випробовувати свої сили та витривалість.

Цьогоріч команда організаторів Race Nation сконструювала серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших – каскад. Проте захід розрахований і на початківців. Боротися за лідерство у змаганнях вони зможуть, обравши дистанцію 3 км та 15+ перешкод. Для досвідчених спортсменів діє пакет ELIT, який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів. 

“Ми повністю замінили старі перешкоди, збільшили прохідну можливість кожної з них вдвічі. На сьогодні у нас спроектовані та реалізовані одні з найкращих перешкод у Східній Європі!”, – акцентує організатор Race Nation Юрій Подлєсний. 

Крім того, на заходах Race Nation безпека та якість проходження траси та всіх перешкод завжди контролюється суддею, маршалом та командою організаторів. 

Забіг в Харкові – це другий захід Race Nation в 2021 році. Перший забіг ознаменувався київською локацією – мототрек “Пирогово”, на якій вперше організатори адаптували спеціально спроєктовану трасу, включаючи 10+ перешкод, для дітей 7-13 років. Також в планах Race Nation в цьому сезоні провести забіги ще в 6 містах: Миколаїв, Буковель, Одеса, Дніпро, Львів та Вінниця.

Деталі шукайте тут: Сайт instagram facebook

Коментарі: