27 червня цього року вже вчетверте село Могриця, що на Сумщині, тепло прийматиме трейлраннерів на свій забіг Mohrytsia Eco Trail.

Організатори Mohrytsia Eco Trail занесли просто супер новину! Цього року кожен фінішер на 20 кілометрів отримає 2 бали у свій рейтинг від ITRA

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

А як там траса?

Забіг проходитиме по ботанічному заказнику “Банний яр”, де учасники перш за все, змагаються з собою, бо крім пагорбів та крутих спусків, майже завжди світить пекуче сонце, і на дистанції немає тіні (тому чепчик не забудьте ;)).

З плюсів можна виділити те, що на місці старту треба постаратися, щоб зловити нормальний інтернет, тому це супершанс відпочити від тих соцмереж/роботи/всяких месенджерів і так далі.
Натомість на вас чекатимуть неймовірні краєвиди і можливість побути наодинці з природою.

А які будуть дистанції? Що, тільки 20 км?

Ні! Змагання проводитимуться по трьох дистанціях:

    • 20 км;
    • 10 км;
    • естафета для новачків 2х5 км.

Цьогоріч орги підготували ще більш складну трасу, тим цікавіше буде! Але учасникам естафети вирішили залишили простий маршрут, щоб всі могли спробувати трейл і не нажахатись набору висоти (якщо ви не новачок, звісно).
Тепер на дистанції 20 км набір висоти буде складати близько 550 метрів, що досить багато, як для області, що точно не є гірською.

Оскільки забіг проходить по заказнику, буде організовано трансфер до місця старту і назад. Саме тому ліміт учасників завжди обмежений. Але з кожним роком, обмеження по спортсменам трішки збільшується, тож цього року заплановано 150 учасників на всі дистанції.

Звісно, є страх що “щось може піти не так” через пандемію, тож дуже складно щось планувати по майбутніх стартах. Але орги гарантують живий забіг без зміни дат, тому запрошують на реєстрацію!

Як і на кожному забігу є система лояльності:
– 20% для УБД, учасників старше 50 років, учасників ООС, інвалідів, студентів денної форми навчання!
– 15% для учасників Mohrytsia Eco Trail минулих років.

Для бігових клубів або корпоративних команд:
– до 5 осіб – 15%
– 6-10 осіб – 20%
– 10+ осіб – 25%

О, як ми могли забути… Незабаром, відбудеться розіграш реєстрацій! Тож слідкуйте за останніми новинами тут.

Для отримання знижки напишіть на пошту: raceproject@ukr.net

Сайт для реєстрації: https://raceproject.com.ua/event4

Фото: sumypost.com

Коментарі: