У морській столиці Болгарії, місті Варна відбувся Marathon Varna.

Ні, це не огляд по забігу/трасі (хоча, трошечки буде і такого). Впевнені, що розповідь від нашого екскурсовода вам точно зайде, але про це – нижче!

Окрім основної дистанції – марафон, був і напівмарафонський забіг, в якому взяли участь декілька українських спортсменів, тож про це і поговоримо.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

У чоловічому заліку перемога стала за Богданом Семеновичем:

Саме він проведе вас по Варні і розповість про забіг вцілому:

“Місто Варна, що знаходиться в східній частині Болгарії, та на березі Чорного моря є цікавим історичним, туристичним та портовим містом.
Змагання у Варні є гарним приводом, щоб познайомитися з історією та колоритом цього міста. Для цього я приїхав за три дні до змагань.
Старт і фініш знаходиться в місті біля драматичного театру, основна дистанція змагань проходить місцевим парком, в якому є дуже багато різноманітних пам’ятників, пов’язаних з різними часами існування міста, далі траса йшла олімпійською алеєю і набережною вздовж моря.”

Досить цікавою стала і розв’язка на половинці:

“Ще перед початком забігу я дізнався про конкуренцію, цього разу вона виявилася не такою великою, як в минулому році. Лише один спортсмен з Руанди, десь, такого ж рівня, як і я. Зі старту ми з ним вдвох і побігли. Наш біг був схожий на гру, після 6км спокійного бігу, ми по черзі то прискорювалися, то збавляли темп. І коли на 14км була “моя черга” прискорювати темп, Сірагі, неочікувано для мене, чомусь не прискорився. Після цього я зрозумів, що мій суперник погодився на друге місце. Напередодні було вітряно, в день бігу вітер був меншим і терпимим, хоча на темп бігу впливав. Зрештою, вітерець був і для моїх суперників. Ще було сонячно тепло, але на тих хто біг 10км і 21км то не дуже вплинуло.”

Ну, а серед жінок 3 і 4 місце розділили між собою Валентина Верецька (Кілярська) та Наталія Семенович:


Крім того, у чоловічому заліку українець Олег Влодимиренко посів 12 місце, що теж дуже непогано!

Вітаємо українців із чудовим фінішем, вуххууу!!!

Якщо говорити про головну дистаціню цього забігу, то на марафоні переможцями стали представники Кенії: серед чоловіків лідером став Bernard SANG з результатом 2:17:40 год, а серед жінок золото стало за Jebet NAOM – 2:33:08 год.

Фото: facebook.com/marathonvarna42km/

Коментарі: