Емер МакКі 12-річна дівчинка із Белфаста, встановиал новий світовий рекорд на 5 км у своїй віковій, подолавши дистанцію за неймовірних 16:40 хв!

Зазначимо, що попередній найкращий час на дистанції 5 км у такому віці, належав дівчинці із Флориди – Аннабелі Велтчевій. Її час складав 17:16 хв (2017).

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Минулих вихідних, Емер вдалось оновити рекорд на спортивному заході, яке проводили на іподромі Down Royal Racecourse.

Ця вундеркіндка легкої атлетики тренується в місцевому клубі “Уіллоуфілд”. У одному зі своїх інтрерв’ю дівчинка поділилася, що вона просто намагається бігти настільки швидко, наскільки вона може.

Спортсменка розповіла виданн BBC Radio Ulster, з чого почався її біговий шлях:

“Я почала тренуватись з Parkruns, а потім приєдналась до бігового клубу, коли мені було дев’ять. Там всі один одного підбадьорювали, була дуже товариська атмосфера. Всі мої тренери допомагали мені та підтримували”.

Крім того, Емер розповіла, що нещодавно вона пробігла п’ятірку ще швидше (16:37 хв), але офіційно зафіксувати результат не вдалось.

Мама атлетки дуже пишається нею, адже в такому віці встановити кращий час у світі – це для неї гордість. Але, за словами мами, без нюансів у підготовці не обійшлось:

“Через карантин вона не могла тренуватись зі своєю групою, тому тренувалась одна.  Дівчинка дуже рішуча та наполеглива, тренування робить у будь-яку погоду. Дуже багато зусиль докладає до всього, чим би Емер не займалась. Тренери в біговому клубі та вчителі зі школи, дуже її підтримують”!

Джерело

Коментарі: