Єдині перешкоди, які можуть мати місце у вашому житті – це перешкоди на екстримальному забігу Race Nation. Зрозуміли? Тому у вас є ще час підготуватись, та пройти їх усі!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Коли і де?
15 травня на мототреку Пирогово.

А карантин?
Організатори враховують стандарти проведення масових спортивних заходів, та з жагою до своєї справи обіцяють провести масштабний екстремальний забіг Race Nation.

А що по перешкодах?
Учасники заходу підкорюватимуть 25+ складних конструкцій на трасі протяжністю від 3 до 10 км.
Цьогоріч команда організаторів Race Nation сконструювала серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших – каскад. Проте захід розрахований і на початківців. Боротися за лідерство у змаганнях вони зможуть, обравши дистанцію 3 км та 15+ перешкод. Для досвідчених спортсменів діє пакет ELIT, який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів.

Самий крутяк у тому, що в рамках заходу вперше відбудеться забіг Race Nation Kids. Один кілометр спеціальної спроєктованої траси, включаючи 10+ перешкод, призначений для дітей 7-13 років. Їх головне завдання – самостійно дійти до фінішу. Проте батьки можуть не хвилюватися – їм дозволено супроводжувати дітей, а вздовж усієї дистанції додатково будуть розміщені волонтери, які зможуть допомогти юним чемпіонам.

Крім того, на заходах Race Nation безпека та якість проходження траси та всіх перешкод завжди контролюється суддею, маршалом та командою організаторів.

Шукайте реєстрації та нову інфо тут.
Ну і на сторіночках у соцмережах, звісно: www.facebook.com/racenation.ua instagram.com/racenation.ua

Коментарі: