«Світ ловив мене, та не спіймав”. – Григорій Савич Сковорода

Ось цією цитатою українського генія, можна було почати цю статтю. Але ні.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Світ, а у нашому випадку це – спортивний арбітражний суд (CAS), все ж спіймав Крістіана Коулмена і забанив його на 18 місяців, в період з 14 травня 2020 до 14 листопада 2021. Ну прикол, ні?

У 2019 році, він вже отримував три прапорці за пропущені допінг-тести: то не вдома був, то не там де вказав, то не в той час… Ну загалом, відмазок вистачило сповна.
Йому точно пощастило з адвокатом, адже того разу, він його виправдав. І так, того ж року на ЧС у Досі він виборов дві золоті медалі.
Але щось йому стало сумно і у 2020 році історія з пошуками спринтера повторилась.

І от терпіння у CAS луснуло…

Очевидно, що Крістіан пролетів з Олімпіадою, але по датам потрапить на зимовий Чемпіонат Світу 2022.

Керівник незалежної організації по боротьбі з допінгом у л/а, Бретт Клотье сказав:

“Ми підтримуємо рішення у цій справі. Тестування кожного атлета у міжсезоння є основним елементом Світового антидопінгового кодексу, і необхідно дотримуватись суворих вимог про місцезнаходження. Рішення підтверджує, що спортсмени повинні серйозно сприймати свої обов’язки щодо перебування та бути присутнім у вказаному місці під час щоденного 60-хвилинного тестування. Для спортсменів недостатньо знаходитись поблизу вказаного місця і покладатися на виклик працівника допінг-контролю. Вимоги до місця проживання однаково застосовуються до всіх елітних спортсменів у всьому світі”

Не все так просто, але й складного нічого теж нема. Будь собі у вказаному місці і часі, навіть їхати нікуди не потрібно. Якщо немає чого приховувати, то навіщо ці хованки? Співпадіння? Не думаємо.

Коментарі: