Вже такий нашумівший, облюблений трейлраннерами гірський забіг “Гуцул трейл” не перестає дивувати! Відбувся він 3-4 квітня на Заході України, а саме в Чернівецькій області.

Одним із основних туристичних населенних пунктів району та центром зеленого туризму Буковини є Виженка, і звісно, бігуни протоптали там чимале коло своїми ногами: дистація з набором висоти 1081 м, протяжністю 22,8 км.
Тож зараз мова йтиме суто про цю дистанцію (про основну дистанцію “Соколине Око” можете почитати тут).

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

До речі, зацініть цей атмосферний старт, і “Червону руту” у виконанні учасників:

Що ж ми не будемо вигадувати велосипед, щось описувати, давайте дізнаємось з перших вуст, що учасники розкажуть нам про забіг.

Переможниця серед жінок Анна Маноха досить емоційно описала свої враження у соцмережі Facebook:

“Це було щось неймовірне. В суботу ми бачили всі 4 пори року  таке буває тільки в горах,  тому я і бігаю трейл.
В списках на 21 км я вже бачила  Софію Порохнавець, і думаю: звісно вона перша, я ще не можу її догнати, але то нічого головне не бігти за нею спочатку, бо накриється все. Так і зробила, всю дорогу бігла другою знаючи, що вона попереду і це тішило. Але на 7 км мені почали на п’яти наступати дві дівчинки, тому прийшлось не сильно насолоджуватися краєвидами, а все таки бігти.

Їдучи на змагання, завжди чекаю на них спусків, от просто завжди, технічних, затяжних, довгих, я так люблю літати, це найбільше що я люблю в трейлі.
Я про це можу говорити декілька годин і ні разу не повторитися, це треба пережити там в своєму “глибокому колодязі” душі, який наповнюється щосекунди тим незвідано примхливим і водночас дуже вибагливим коханням, коханням до гір.

Траса дуже сподобалась!
Погода була вражуючою! Якщо коротко, то в суботу вибігли літом, потрапили під дощ у весну, піднялися на гору пішов сніг, якого зверху було в деяких місцях по дупцю, і спустилися в сіру осінь.
На наступний день була просто зима, йшов сніг, але поки всі добігли почалось літо і сніг розтав.
Хочу подякувати своєму тренерові Юрий Клим  за підготовку, тільки спільна робота може принести такий результат. Готуємося до сезону далі.
«Твоя Пригода» , цього разу ви перевершили все, то було неймовірно! Дякую”.

Серед чоловіків, першим прибіг Бабій Олексій, який теж не скупий емоціями, поділився враженнями із Жорсткою Атлетикою:

“Гори, то завжди пригоди, а Гуцул трейл – це подвійні пригоди. По трасі було все, що любить кожен трейлраннер: тут тобі підйоми з болотом і швидкісні спуки, чудові краєвиди на вершині та холодні води Карпат, навіть вдалось вмитися трохи.

Конкурентів своїх вже знав в обличчя, тому розумів, що гонка легкою не буде, це підтвердилось. Відпрацювати довелося від старту і до фінішу.

Стосовно своєї підготовки, дякую тренеру Поліні Захаровій, звісно не все гладко дається, але ми працюємо над цим і свій прогрес я бачу після кожного старту.

Дякую організаторам за чудовий захід і вже чекаю наступного!”

Переможці жінки:

  1. Маноха Анна -2:36.45 год;
  2. Порохнавець Софія – 2:37.42 год;
  3. Підгорна Тетяна – 2:39.23 год.

Чоловіки:

  1. Бабій Олексій – 2:02.45 год;
  2. Ханас Володимир – 02:07.10 год;
  3. Ченікало Олександр – 02:09.17 год.

Коментарі: