Юних спринтерів замовляли? 200 чи 400? А може і те, і те?

Про ці та інші питання ми поспілкувались із вихованкою Коломийської КДЮСШ Харащук Тетяною, яка бігає як 200 метрів, так і 400. Вона представляє Івано-Франківську область та тренується під керівництвом Дорундяк Світлани і заслуженого тренера України Лабича Петра.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Улюблена рубрика всіх атлетів (та і взагалі усіх, хто любить цифри) #а_що_по_лічнікам?

Особисті рекорди у приміщенні:

  • 200 м25.12 сек (КМС, м. Суми, 2021);
  • 400 м54.87 сек (КМС, м. Софія, 2021).

На повітрі:

  • 200 м25.27 сек (І розряд, м. Луцьк, 2020);
  • 400 м55.05 сек (КМС, м. Стамбул, 2020).

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tetiana Kharashcuk🦋 (@lunanetut)

 

Розкажи читачам про свій останній старт, чим був для тебе особливим?

Останній раз я виступала на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в Болгарії, місто Софія, дистанція 400 метрів, результат 54,87 сек.
Було страшно, бо я розуміла
 що суперниці сильні, і мені треба буде постаратись щоб пробігти добре, стартувала я по 4 доріжці (в приміщенні) і це дало мені перевагу вирватись вперед і показати свій кращий результат.

Як вдалось взяти себе в руки і надавати «по газам»?

Я заспокоювала себе тим, що я нічим не гірше за своїх суперниць, багато працювала на тренуваннях. Я знала, що готова бігти сильно. Звісно допомогла підтримка команди і близьких.

Якщо зазирнути у статистику ФЛАУ, ти маєш хороші результати на дистанціях 200 і 400 метрів, яка дистанція подобається більше і чому?

Подобається і 200, і 400, але 400 мені вдається краще, тому якби був вибір між тим і тим, то я б вибрала 400. Адже там є час подумати над технікою бігу, про свої подальші дії по дистанції і фініш.

Де плануєш стартувати? До чогось готуєшся?

Спочатку до Чемпіонату України серед юніорів, а там як пощастить. Взагалі, буду старатись покращувати свої результати щоб і далі представляти нашу державу на міжнародних стартах.

Хто для тебе є прикладом у легкій атлетиці?

Фемке Бол (прим.ред. – нідерландська атлетка, яка нещодавно здобула одразу два золота на ЧЄ у Торуні), вона в свої роки (21 рік) поставила кращий результат сезону в Європі в приміщенні, вона є прикладом, і довела, що незалежно від віку можна бігти швидше за інших.

 

Коментарі: