ЧЄ мав відбутися у Рієті 26-29 серпня. До пандемії, чемпіонат мав пройти ще у 2020 році, і ось, його пересли на цей рік і, на жаль, скасували зовсім.

Причина на сьогодні очевидна: пандемія, високий рівень зараження у багатьох європейських країнах,  матеріально-технічні проблеми проведення цієї спортивної події.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Рішення було прийнято спільно Місцевим організаційним комітетом, муніципалітетом Рієті, Італійською федерацією легкої атлетики та Європейською легкою атлетикою.
Ось як прокоментував це рішення тимчасовий президент Європейської легкої атлетики Добромир Карамарінов:

“Ми, звичайно, дуже розчаровані тим, що не зможемо провести чемпіонат для спортсменів U18 у 2021 році, але ми хочемо подякувати Місцевому організаційному комітету Rieti 2021 та Італійській федерації легкої атлетики за їх напружену працю в спробі провести цю подію у надзвичайно складній ситуації”.

А новообраний президент Італійської федерації легкої атлетики Стефано Мей і зовсім зажурився:

“Я дуже розчарований тим, що наші спортсмени до 18 років не матимуть шансів брати участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики до 18 років у Рієті наприкінці серпня; Комітет готувався з великим ентузіазмом і який ми намагалися висувати до останнього моменту “.  

Тим не менш, не треба журитись, а треба налаштовуватись на позитив і зробити собі пам’ятку в календарі: наступний ЧЄ U18 відбудеться в Єрусалимі, Ізраїль, з 4-7 липня 2022 року.

Фото: cn.reuters.com/

Коментарі: