Сьогодні ITRA (Міжнародна асоціація трейлранингу) розіслала вже другий анонс про перший спільний чемпіонаті світу (ЧС) з гірського бігу та трейлраннінгу, який має відбутися 11-14 листопада 2021 року в Чіангмаї, Таїланд. Раніше ЧС з гірського бігу і трейлраннінгу проводилися окремо.

Протягом 4 днів програма фестивалю гірського бігу та трейлу, як його величають Організатори, включатиме змагання:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

• «Вертикальний кілометр» – 3-6 км (+1000 м)
• Забіг «Вгору-вниз» (дорослі) – 10-12 км (+500-700 м)
• Забіг «Вгору-вниз» (юніори) – 5-6 км (+250-300 м)
• Короткий трейл – 35-45 км
• Довгий трейл – 75-85 км

Локація: місто Чіангмай, великий туристичний центр на півночі Таїланду, 700 км від Бангкока.

Організатори очікують команди-учасниці із близько 100 країн світу, відібраних згідно їхніх внутрішніх процедур. Серед елітних атлетів у прес-анонсі фігурують: Azara Garcia de los Salmones, Hayden Hawks, Luis Alberto Hernando, Ragna Debats, Pere Aurell, Pau Capell, Rachel Drake, Fuzhao Xiang.

В Україні наразі проведення чемпіонату України з трейлу заплановано на початок липня (календар ФЛАУ), при цьому зазначено: «дата проведення за призначенням».

Такий спільний чемпіонат проводиться вперше спільно Світовою асоціацією гірських бігунів (WMRA), Міжнародною асоціацією ультрабігунів (IAU) та Міжнародною асоціацією трейлраннингу (ITRA) за підтримки Всесвітньої організації легкої атлетики (World Athletics) і надалі його планується проводити раз на два роки.

До речі, в рамках фестивалю гірського бігу та трейлу – на дистанціях всіх змагань буде проведено окремі «open race» в яких зможуть взяти участь всі охочі. Реєстрацію обіцяють відкрити вже на початку квітня на сайті Події.

Крім того, Організаторами заплановано виставки, семінари, прем’єри фільмів та інші активності.

Будемо сподіватися – пандемія не внесе корективи.

Джерело telegram: #time2trail Олександр Скороход

Коментарі: