Минулої неділі, 21 березня, відбувся четвертий Харківський напівмарафон. Так-так, цієї весни в цьому місті просто вибух спортивних подій.

Не секрет, що минулого року, всі любительські старти (і не тільки) були скасовані через пандемію. Це була та сама біль для всіх бігунів, коли готуєшся, “валиш” відрізки на стадіоні з останніх сил, пітнієш на довгих кросах, відточуєш техніку бігу, а старт переносять і взагалі прибирають…

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Змагання відбулись на двох дистанціях: 5 км та напівмарафонська дистанція 21,097 км по асфальтованій велодоріжці.

Що ж почнемо огляд на результати із половинки серед чоловіків:

  • 1 місце – Дмитро Поживилов,
  • 2 місце – Андрій Ігнатенко,
  • 3 місце – Віталій Кузнецов;

Перед тим, як перейти до жіночих результатів, ми поговорили із переможницею – Вілісовою Тетяною, яка показала 01:24:33 год (зазначимо, що атлетка брала участь у всій лізі Battle Mile серед професійних команд), і ось що вона сказала про першу свою половинку цього року:

«Поки не зрозуміло в якій я фізичній формі, 2 тижні тому закінчився зимовий турнір від Battle Mile і там була трохи інша підготовка, більше уваги приділялося швидкості. В Харкові відчулося, що у витривалості є прогалина. Але сезон забігів тільки починається.

Погода у Харкові була наче казка про 12 місяців: поки бігли, кілька разів змінювалася погода і в сукупності з рельєфом у багатьох це забирало сили.
Цього разу перемога була очікуваною, вже на 2Ом км я втікла з пейсмекером, який вів групу на 1 годину 25 хв. Але сподіваюся незабаром дівчата підтягнуться, і ми будемо бігти разом, в одній компанії.

Таких живих стартів звичайно не вистачало, і не тільки мені. Любителі теж із захопленням бігли і насолоджувалися.

Звичайно, для мене незрозуміло та прикро, коли все навкруги відкрито і працює, а забіги на свіжому повітрі проводити не можна. Дякую організаторам що мають “гнучкість” і знаходять шляхи вирішення для проведення стартів».

другою стала Калашнікова Вероніка, а третє місце стало за Киптенко Яною.

Ну і відповідно лідери на дистанції 5 км чоловіки:

  • 1 місце – Міненко Кирило,
  • 2 місце – Назлуян Артур,
  • 3 місце – Іванченко Андрій;

Жінки:

  • 1 місце – Север’янова Любов,
  • 2 місце – Север’янова Тамара,
  • 3 місце – Письменна Ольга.

Всі результати тут.
Фото: Вадим Приходько

Коментарі: