Попри не найприємніші погодні умови на зимовому ЧУ із спортивної ходьби і трохи не весняну мінусову температуру в Луцьку, наші атлетки змогли показати чудові результати.

Запекла боротьба між спортсменками задалась не на жарт на дистанції 20 км! Адже такі бажані перепустки на ОІ «не резинові» і кожне місце – на вагу золота.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Ганна Шевчук є однією із таких сильних атлеток. Окрім перемоги на дистанції 20 км, вона виконала норматив на Олімпіаду. Слідом за Ганною, прийшла і виборола срібло Оляновська Людмила з результатом 1:29.53, а бронзу забрала Собчук Олена – 1:30.01.
Своїми емоціями від змагань Ганна поділилась із Жорсткою Атлетикою:

Вітаємо з перемогою та нормативом на ОІ! Як йшлося?

Йшлося досить добре, я показала те, що могла. Можливо, змогла б додати темпу, але в мене була записка і я не хотіла ризикувати, тож вже йшла на норматив. Приємним бонусом стало те, що я тепер чемпіонка України.

Ти фінішувала з часом 1:29.09, як можеш це прокоментувати?

Цей результат є нормативом. Я дуже довго до нього йшла, того року мені не вдалось його виконати по стану здоров’я, і я рада що цього року – мені це стало  під силу!

Як збір в Анталії? Сприяв результату?

Так, звісно! За це я вдячна Денису Юрійовичу Тобіасу. Я підготувалась на ура! Так само вдячна тренеру, своїм близьким і мамі за підтримку!!! Без цих людей – не було б мого результату.

Сьогодні дуже холодно, і буквально нещодавно ти прилетіла зі збору, як тобі вдалось взяти себе в руки і достойно виступити?

Так, погода дійсно прохолодна, але це не завадило мені сконцентруватись на гонці та показати хороший результат. Не очікувала, що переможу, адже до п’ятого кілометру дуже важко йшлось, я думала що буду йти повільно. А з восьмого, вже відпустило, я змогла поринути у процес і дуже класно зайшло!

Коментарі: