На зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби сьогодні, 20 березня, 16-річна Валерія Шоломіцька дебютувала на 10 кілометрів.

Спортсменка з Волині не просто дебютувала, а впевнено увійшла на цю дистанцію, встановивши національний рекорд України у своїй віковій U18 з переможним результатом 46:09 хв.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Чим забезпечила собі місце на командному  ЧЄ серед молоді у Чехії і додала в свою колекцію золоту медаль.

Вітаємо з перемогою та встановленням NR у своїй віковій, поділись враженнями?

Враження дуже хороші від цього старту, так як старт пройшов, так би мовити «вдома». Я дуже задоволена результатом, відібралась на командний ЧЄ. Так як 10 км, я йшла вперше, то я дуже щаслива від того, що встановила і національний рекорд і виконала майстра спорту.

Очікувала такий результат від себе?

Очікувала, так як підготовка була дуже сильною, проведено багато роботи. Адже ми були на зборах в Анталії, і всі сили вкладали до підготовки на зимовий ЧУ і цей результат.

Як пройшла сама підготовка?

Підготовка пройшла чудово, як вже зазначала, роботи було зроблено багато. Крім того, ми ще встигли взяти участь в чемпіонаті в Туреччині. Там я теж встановила особистий рекорд на дистанції 5 кілометрів. Тож на зимовий ЧУ ми дуже сподівались, і як виявилось, не дарма.

Сьогодні дуже холодна погода, на час старту температура була на позначці -2, це якось вплинуло на результат?

Думаю, якби не так було холодно, змогла б показати швидший результат. Але все одно, ті цифри, які сьогодні вдалось показати – дуже сильні.

Коментарі: