Що ж, нарешті ми оговтались від шаленого ритму який задав нам Чемпіонат Європи у Торуні, і тепер можемо поговорити про розклад та кваліфікаційну систему ЧС з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться у Белграді у 2022 році.

До речі, не так давно (2017 р.) Белград вже приймав 37-й Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, де українцям вдалось вибороти 1 срібну медаль та 4 бронзові.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Цього четверга, 18 березня, місцеві організатори відзначили One Year To Go із запуском офіційного веб-сайту та активацією годинника зворотного відліку на центральній площі Теразіє в Белграді.

До старту Чемпіонату світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях, лишився рік! Не встигнемо кліпнути очима, як вже почнеться перший змагальний день 18 березня 2022 року, де розпочнуть боротьбу між собою багатоборці, а редакція Жорсткої Атлетики буде писати, створювати контент та транслювати для вас свіженькі результати спортсменів і багато іншого. Ось це буде дійсно пожар!

Змагання триватимуть три дні, а у останній будемо спостерігати за естафетою 4х400. Гляди, може знову наші встановлять національний рекорд!

Звісно, що вже опубліковано кваліфікаційні нормативи:

Та розклад:

Зображення у повному розмірі:file

Кілька цікавинок про Белград:

  • Місто було засноване близько 2300 років тому, ще в III столітті до нашої ери.
  • Раніше Белград носив назви Сингидунум, Альба Булгарика, Дарол-Джихад, Альба Грека і Туна Белград.
  • Концертно-спортивний комплекс «Белград-Арена» є найбільшою спорудою цього типу у всій Європі.
  • Ну і як же не зазначити про нечисленні спорт-майданчики (є навіть для гольфу і бейсболу), і вело-прокати і так далі!

Це ще не все, що ми вам хочемо розказати, тож тримаємо інтригу, далі буде…

Фото: www.google.com.ua/amp/s/isport.ua/amp-page/other/athletics/369369-legkaya-atletika-ukraina-zavershila-chempionat-evropy-bronzoj-v-estafete

Коментарі: