Поговоримо про U20? Як на рахунок спортивної ходьби?

Юніор з яким ми поспілкувались, спеціалізується саме на цій дисципліні, та є представником Сумської області – Рущак Микола. Цього року на юніорському ЧУ у закритому приміщенні вже встиг про себе заявити та стати чемпіоном зі спортивної ходьби на 5000 м, з результатом – 21:04.64 (КМС).

Всі його результати можете переглянути тут.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Розкажи наши читачам, де останного разу мав змогу виступати на змаганнях?

Останні мої змагання відбулись на чемпіонаті у Туреччині. На дистанції 10 кілометрів, у категорії U20 посів друге місце з особистим рекордом 43:13 хв.

Як враження від встановлення РВ, ти задоволений своїм результатом?

Звісно, дуже задоволений! Адже було зроблено стільки роботи, яка принесла свої плоди і мій результат покращився. Воно того варте.

Як пройшла підготовка?

Підготовка йшла легко і активно. Досить грамотно був складений тренувальний план. Було і важко, і складно, але до хорошого результату іншої дороги немає.
Тож саме труднощів вцілому – в принципі не було. Адже мій тренер вже як сім’я мені, тому десь підказував, підтримував і це, звісно, надихає.
Дуже приємно що робота пройшла не дарма, бо можна показувати щось не тільки на таких стартах, а вже і виходити на більш вагоміші.

Які в тебе подальші плани?

Взагалі, готуюсь на відбір на молодіжний Чемпіонат Європи, який незабаром відбудеться у Луцьку, в рамках зимового ЧУ із спортивної ходьби.
Моєю задачею зараз є потрапити у трійку перших, це і буде моїм першим кроком до молодіжного ЧЄ.

Хто тебе надихає у твоєму виді, чи можливо є якийсь кумир?

Якщо брати з України, то це мої тренери – Шелест Олексій Петрович та його дружина Шелест Людмила Георгіївна.
Найбільше мені в них подобається те, що вони надихають, повністю віддають себе своїй справі.

І також, рекордсмен України на 20 000 метрів Дмитренко Руслан, для мене він є дуже великим прикладом, подобається його техніка ходьби.
Ну і слід зазначити Володимира Голубничого, хоч він давно і не ходить, але в свій час був дуже крутим. Я захоплююсь і надихаюсь українськими спортивними постатями.

Фото: особистий архів Миколи.

Коментарі: