Ще особистих рекордів замовляли? Торунь не зміг без цього відпустити і нашого бар’єриста.

Цього разу, Богдан Чорномаз на 60-метрівці з бар’єрами у кваліфікації встановив особистий рекорд 7.86 сек, а у півфіналі його повторив. Оце чіткість, оце стабільність!!!

Шкода, що не вдалось пройти йому далі, але такий досвід лише загартовує спортсменів та додає «апетиту» на змаганнях такого рівня.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Чи реалізував ти все, що хотів?

Не зовсім. Треба по сезону бігати більш стабільно для того, щоб крива результату йшла вгору трішки стрімкіше. Я хоч зробив багато стартів, але все ж то там не вистачило, то там… Але з іншого боку, скільки мені треба було тих стартів? 12? 13? Думаю ні, я б вже посипався.

Тим не менш, сезон я закінчив круто. Дуже задоволений. В мене зараз те відчуття коли ти дуже дуже хотів, дуже багато працював, на стартах викладався і отримав з цього результат. Приємним теплом розійшлось по тілу і відразу отримав мотивацію на наступний сезон.

Раніше ти говорив, що готовий бігти значно швидше, ніж 7.88сек, зараз ти двічі поспіль показав свій РВ 7.86 сек, зараз ти на скільки був готовий по своїм відчуттям?

У фіналі я переглядав повтор. По своїм особистим відчуттям (не дуже люблю так казати), я був готовий бігти на 7.80 сек залізно.

Не вдалося вибігти нормально зі стратру, тому що я біг з “семишажниками”, а я “вісьмишажник”. Тому я вже на третьому кроці піднявся і не втримав нахил до першого бар’єру. Хлопці на п’ятому піднялись, а я на третьому – що вийшло зарано.

Я намагався скоротити відрив, але не вистачило. Ця помилка вискочила один раз за весь сезон, і що вилізе вона саме тут, я не очікував. До цього – ми чітко вибігали.

Це перша доріжка всьому виною?

Може перша доріжка, треба думати. І взагалі більше під команди бігати на тренуваннях, щоб відточувати інстинкт правильного вибігання зі старту.

Які твої подальші плани?

7-9 днів відпочинку, для початку. Буду вдома, потім потроху почну працювати, і далі планую їхати через місяць на збори. Тому що перший збір я пропущу, а в травні починаються перші змагання, а за цей час важко зробити п’ять загрузочних циклів тренування. Тут відпочинок буде зовсім невеликий і навіть форму не встигнеш втратити. Сезон буде раннім, якщо літній хоч припадав на кінець серпня, то зараз вже всередині літа буде Олімпіада.

Фото: Жорстка Атлетика

Коментарі: