У когось ранок почався з кави, а в когось (читай: у редакції Жорсткої Атлетики) почався з ранкової сесії другого змагального дня з перервою на обід і продовжився аж до вечора.

А все для того, щоб зібрати для вас усі результати докупи, і ви не журились, шукаючи протоколи чи гортаючи запис трансляції. Тож дивимось, вивчаємо та насолоджуємось!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

60 метрів, чоловіки

У першому колі 60-метрівки змогли подолати кваліфікацію усі троє українців: Ерік Костриця зі своїм найкращим результатом сезону – 6.71 сек, Станіслав Коваленко з особистим рекордом – 6.67 сек, Олександр Соколов6.66 сек.

У півфіналі хлопці фінішували з наступними результатами: Ерік Костриця6.72 сек, Станіслав Коваленко – 6.69 сек, Олександр Соколов6.67 сек, які, на жаль, не дали змоги боротись далі.

60 метрів з/б, жінки

На жіночих 60 метрах з/б жодна з українок не змогла пройти далі першого кола,  їх результати наступні: Анна Плотіцина8.22 сек, Анастасія Мохнюк8.34 сек, Ганна Чубковцова8.30 сек.

60 метрів з/б, чоловіки

На аналогічній дистанції у чоловіків Віктор Солянов показав 7.99 сек, чого виявилось недостатнім для подальшої боротьби. Але ситуація виявилась куди кращою у Богдана Чорномаза, адже у першому колі у кваліфікації він оновив особистий рекорд – 7.86 сек. Доля півфіналу не вирішилась на кваліфікації одразу, тому спортсмен туди потрапив за добором. Тож будемо слідкувати за перебігом подій у півфіналі в неділю у денній сесії.

800 метрів, чоловіки

На 800-метрівці Олег Миронець завершив змагання на континентальній першості на стадії півфіналу, і тут маємо такий  результат – 1:51.19.

стрибки з жердиною, жінки

У секторі зі стрибків із жердиною Марина Килипко посіла дев’яте місце у турнірній таблиці з результатом 4.35 м, висота 4.45 м так їй і не підкорилась. Дебютувала на перших своїх змаганнях на ЧЄ Яна Гладійчук сьомим місцем з результатом 4.45 м.

стрибки у довжину, жінки

Ну і головна подія дня! Марина Бех-Романчук у секторі для стрибків у довжину приносить першу нагороду збірній України на ЧЄ у приміщенні-2021! Причому спортсменка відвойовує золото в останній спробі зі стрибком на 6,92 м, що є найкращим результатом сезону у світі!

Torun , Poland – 6 March 2021; Maryna Bekh-Romanchuk of Ukraine celebrates after winning gold in the Women’s Long Jump Final during the second session on day two of the European Indoor Athletics Championships at Arena Torun in Torun, Poland. (Photo By Sam Barnes/Sportsfile via Getty Images)

Фото: GettyImages

Коментарі: