Анна Рижикова на європейській першості вкотре довела, що незалежно від того: є бар’єри на 400-метрівці (основна дистанція спортсменки 400 м с/б – прим.ред) чи ні – вона завжди готова показувати максимальний результат та, звісно, чудовий фініш!

52,11 – особистий рекорд атлетки на гладких 400 метрах в приміщенні! І лише 2 сотих розділили Анну та фінал! Як оцінює спортсменка свій виступ і чи можна було щось зробити інакше, аби змінити ситуацію – дізналися безпосередньо у неї!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Абстрагуючись від невиходу до фіналу, як оцінюєш свій результат?

Результат дуже гідний, але завжди хочеться ще краще і ще швидше! Прогрес – це завжди добре!

Чи можуть бути в даній ситуації до себе  якісь питання чи зробила все що могла? Які висновки зробили з тренером?

Претензій до себе немає, з тренером обговорили, що і по дистанції явних помилок не було. Завжди можна знайти якісь дрібниці до яких можна причепитися. Але в процесі бігу, коли все відбувається дуже швидко і потрібно приймати рішення блискавично, я тактично провела правильно, розклала сили теж правильно, виклалася повністю.
Якби можна було відкрутити час назад і повторити забіг, я б зробила все точно так само.

TORUN, POLAND – MARCH 05: Anna Ryzhykova of Ukraine competes in the Women’s 400m during the first session on Day 1 of European Athletics Indoor Championships at Arena Torun on March 05, 2021 in Torun, Poland. (Photo by Rafal Rusek/PressFocus/MB Media/Getty Images)

Цей чемпіонат – перший старт за збірну за довгий час, які враження, емоції, відчуття?

Цей тривалий час для мене пролетів як мить! Зараз, перебуваючи тут, навіть не відчувається, що останній офіційний чемпіонат був аж в жовтні 2019-го!
Однак, незвично на такому великому чемпіонаті бігти за порожніх трибун! Але зате як же приємно чути голоси нашої команди, яка щиро підтримує!

А попереду ще й естафета! Як настрій у тебе і команди?

Настрій на естафету бойовий! Будемо боротися! Всі готові бігти, показувати високі результати і змагатися до кінця!

Фото: Getty Images

Коментарі: