Жорстка Атлетика продовжує серію знайомств зі спортсменами U20. Цього разу ми поспілкувалися з багатоборкою Анастасією Матузною, яка виборола золоту нагороду в п’ятиборстві на Чемпіонаті України U20 з 3782 балами, що наразі дорівнює 13-й позиції у світовому топ-листі.

Спортсменка представляє Харківську область і має в своєму активі особистий 3930 балів, який був встановлений минулого року. Ми дізналися більше про цю дівчину і ділимося з вами!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Чи задоволена ти зимовим сезоном, що завершився? Як коротко проаналізуєш?

У цьому зимовому сезоні не було проміжних змагань, в результаті Чемпіонат України був першим і основним стартом сезону. Я показала не найкращі свої результати, тож цим сезоном я не сильно задоволена.

Чому багатоборство та як давно ти в цілому в легкій атлетиці? Це був усвідомлений вибір або так «склалися зірки»?

Люблю різноманітність, саме тому я в багатоборстві. Я 5-й рік займаюся професійно, до цього тренувалася пару років 3-4 рази на тиждень. Швидше за все – це усвідомлений вибір, так як ще коли прийшла в легку атлетику, я вже розуміла, що отримую задоволення від кожного тренування і кайфую від змагань і в цілому легка атлетика підкорила моє серце.

Улюблений вид?

Люблю всі види без винятку.

Найближчі цілі і плани, завдання?

Виконати нормативи на Чемпіонат Європи і світу серед юніорів.

Тебе тренують Ася Бардіс та Микола Халаїм! Декілька слово про них?

Найкращі, працювати з ними одне задоволення. Я дуже ціную їх індивідуальний підхід без якого я б не мала високих результатів.

Хто для тебе приклад, можливо на кого рівняєшся?

Для мене прикладом є спортсмени, які своїм терпінням і працьовитістю домагаються успіху. Конкретно не можу нікого виділити. Я ні на кого не рівняюся.

Фото: Сергій Кумер

Читайте також: Знайомтесь, U20! Ілля Кунін: улюблена дистанція 1500 м

Коментарі: