Ми продовжуємо наше з вами знайомство із атлетами у категорії U18-U20, і сьогодні ми розкажемо вам про Олександру Чернуху!

Вона спеціалізується на потрійних стрибках та стрибках у довжину, виступає за Кам’янець-Подільське ДЮСШ №1, Хмельницький. Тренується під керівництвом Вергуша Олега Миколайовича.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Цього року Олександра встановила свої PB у приміщенні:
Стрибки у довжину – 5.80 (юніорський ЧУ в Сумах – І розряд);
Потрійний стрибок – 12.84 (юніорський ЧУ в Сумах – КМС).

Де виступала останнього разу?

Останній раз в Болгарії, в місті Софія. Змагалась у потрійному стрибку. Мені вдалось посісти третє місце з результатом 12,67 в останній спробі, а до останньої спроби був результат 12,66, тому я була впевнена в тому, що третє місце буде моїм.

На твою думку: чим відрізняються змагання в Україні від закордонних?

Насамперед в організації, в атмосфері. На таких змаганнях доводиться викладатись на максимум, щоб підтвердити свій рівень на більш серйозних змаганнях. Закордонні змагання завжди більш цікаві, відповідальніші.

А чому така мотивація в Україні відсутня? Недостатня конкуренція?

Конкуренції завжди вистачає і в Україні. А в цьому випадку, головну роль грає той факт, що ці змагання вищого рангу і хочеться саме там показати гарний результат. А так, я намагаюсь на будь-яких змаганнях викладатись, тільки не завжди виходить (від форми залежить).

Чи завадила пандемія твоїй підготовці до змагального сезону?

Пандемія дуже сколотила карти, але хто ставить перед собою ціль, той знаходить усі можливі способи її досягнення.

Яка в тебе зараз головна мета?

Весною буде проходити відбір на Чемпіонат Європи серед юнаків в Рієті, який відбудеться влітку, здається. Це поки головна моя мета.

Ти виступаєш у потрійному і у стрибках у довжину, що тобі подобається більше?

Потрійний, я думаю. Поки він для мене більш перспективний. І під час спроби є ще цілих три стрибка, щоб покращити результат.

Хто для тебе є прикладом, або об’єктом надихань на секторі для стрибків?

Було б банально, якби я сказала Марина Бех-Романчук. Ми навіть трохи знайомі особисто, вона дуже добра людина, мені здається, не зазналась. Ще й землячка. І класно спостерігати, що людина з сусіднього міста змогла піднятися на такий високий рівень. Вона своїм прикладом доводить, що все можливо і тільки велике прагнення і робота над собою допомагають втілювати мрії в життя.

Фото: facebook.com/spisanie.atletika

Коментарі: