Один з фаворитів чемпіонату Європи в приміщенні, український стрибун у висоту Андрій Проценко не зможе взяти участь у змаганнях. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України у своєму прес-релізі.

Андрій на попередній європейській першості у Глазго завоював срібну нагороду. А цього сезону відзначився перемогою на Чемпіонаті України та сріблом на змаганнях Copernicus Cuр з результатом 2.34, який наразі є другим у світовому-топ листі.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

«На першому тренуванні після того, як я повернувся зі змагань у Торуні, у мене прихопило спину, випав диск, – пояснює Андрій Проценко. – На той момент було боляче навіть рухатися. Але мені вже підкоригували спину, можу нормально ходити, навіть бігати. Проте підготовка перервалася, і ми вирішили, що правильніше буде відмовитися від участі в чемпіонаті Європи в приміщенні і готуватися до літа – цього року в пріоритеті все ж Олімпійські ігри.

Тренуватися я ще не починав, поки що зміцнюю спину, але перспективи райдужні. Незабаром поступово почну готуватися до Олімпійських ігор».

Зазначимо, що тепер у стрибках у висоту Україну в Торуні серед чоловіків представлятимуть Олег Дорощук та Дмитро Нікітін. Як повідомляє ФЛАУ, до збірної ввійшли всі спортсмени, які виконали нормативи або отримали запрошення від Європейської легкої атлетики. Тому серед них заміна неможлива. Нагадаємо, турнір відбудеться у Торуні 4-7 березня.

За матеріалами ФЛАУ.

Фото: Aleksandra Szmigel/Adam Nurkiewicz

Коментарі: