Чемпіонка України серед юнаків, юніорів – Онісімова Катерина, після юнацького та командного Чемпіонату України в Сумах, теж активно бере участь у командних змаганнях Battle Mile, де виступала в професійній команді за своє рідне місто – Дніпро (на сьогодні займають 6 місце у рейтингу серед профі).
Не дивлячись на низку стартів, які були між турами Battle Mile, Катерина все ж показує гарні результати на милі.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Як біглось після ЧУ в Сумах, на Battle Mile? Ти встигла відійти?

В період, коли змагання по юніорам закінчились, я трішки прихворіла. І вже на Кубку України, бігла прикидку і вийшло це в мене нормально. Далі був ЧУ: третє місце на дорослому заліку і перше в юніорах.
На милі вже я отримала максимальне задоволення, біглось легко, вже змогла відновитись і включитись у роботу. Організація, атмосфера – класна, я думаю, це теж сприяло гарному результату і настрою на подальні змагальні дні.

Вийшло показати результат який хотіла?

Так, звісно. В грудні я пробігла милю десь за 5:14, для мене це досить поганий результат. А тут після невеличкої перерви, після всіх «розбігань» на стартах, я змогла пробігти десь на 5:08.

На 100% виклалась?

Ні, я відчуваю що можу краще. Все-таки, це перший змагальний день, поберегла сили на другий, адже буде два забіги за ранок.

Які плани на майбутні старти?

Відбігати всі тури на Battle Mile. Після цього, поїдемо на тренувальний збір готуватись до літнього сезону. В цьому році плануються два міжнародні старти по юніорам: Чемпіонат Європи та Чемпіонат Світу. Тому наразі після ліги Battle Mile, всі сили будуть спрямовані на ці цілі.

Коментарі: