Тетяна Петлюк легкоатлетка, яка спеціалізується на дистанції 800 метрів, учасниця Літніх Олімійських ігор 2008, срібна призера чемпіонату світу та Європи, 20 лютого пробігла першу милю у своєму житті.
Тетяна виступала у складі професійної львівської команди в рамках змагань Battle Mile, а після забігу поділилась враженнями від старту та своєї першої милі з Жорсткою Атлетикою.

Як вам старт Battle Mile?

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Я дуже щаслива, що беру участь у цих змаганнях. Спочатку було важко розібратись: що, як відбувається? Але коли вже взяла тут старт, я зрозуміла як це круто!
Це була моя перша миля в житті. Я ніколи раніше не стартувала на цій дистанції.
Взагалі, не планувала бігти. Я пропустила зимовий змагальний сезон, адже дуже важко перехворіла ковідом. Киснева маска, лікарня, тривале відновлення… Тим не менш, мене «підманили» на милю і спортивний азарт взяв своє.

Які були очікування від цих змагань?

Взагалі, я не думала, що буду бігти таку дистанцію. Йшла сюди на місце «джокера» бігти 800м, тому і в думках не було, що пробіжу 1609м. 

А що сприяло такій зміні дистанції?

Наш лідер команди – Орися Мочульська поїхала на змагання в Туреччину на Чемпіонат AБАФ (Асоціації Балканських Легкоатлетичних Федерацій). Тому нам не вистачало четвортої людини, яка би бігла милю. Як наслідок: в мене не було вибору, не хотілось підводити команду.

Як то воно, бігти за команду?

Зазвичай, коли виходиш на старт самостійно, ти все ж себе можеш пошкодувати. Але тут по-іншому, тут ти біжиш не за себе, а за команду.
Тому в перший змагальний день лупила на всю силу. Звісно, для другого змагального дня – сил теж лишила, але адреналін та командний дух не дали мені бігти повільно.

Плануєте десь ще стартувати?

Оскільки зимовий сезон підійшов до свого логічного завершення, я планую 3-5 березня відлітати на збір до Киргизії.
Тому наступні змагання планую на травень, бо ж буде відбір на Командний Чемпіонат Європи. Весь збір спрямований на ці цілі.
А там вже буде видно…

Фото: Dmytro Vakulka

Коментарі: