14 лютого у Києві відбувся перший ОСR-забіг цього року – DYKA GONKA ЗИМА. Це забіг з різноманітними перешкодами, наприклад: вибігти на рампу висотою у 4,5 метри чи пройти рукохід за допомогою рук довжиною у 8 метри і це все в умовах тотальної зими! Загалом, у гонці взяло участь  близько 300 сміливців.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Організатори цього разу обрали нову локацію – Національний музеї народної архітектури та побуту України. Таким чином, учасники могли пробігти (побачити) всю Україну: від Полісся до Південної завдяки експозиції музею.

На спортсменів чекали дистанції: Зухвала п’ятірка (5 км+, 20+ перешкод) та Дика миля  (1,6 км+, 15+ перешкод). Особливістю цього івенту була можливість позмагатися у Парному забігу: учасники долали дистанцію удвох зі своїми коханими. А дехто з учасників скористався цим сповна: так не обійшлось без кроку до створення нової сім’ї. І звісно, це бажане для хлопця “так” прозвучало від коханої. Дивись, як це було:

Задоволені учасники поділились враженнями із Жорсткою Атлетикою.

“Складні перешкоди були на фініші. Зимовий старт вийшов найважчим, але таким кайфовим. Таких гонок в болоті протяжністю в 5км не бачив – це було сильно. Ти можеш провалитись по коліно або зійти. Але самі розумієте, зійти не можна! Маєш прийти до фінішу. Ці емоції не порівняти ні з чим”, – розповів переможець забігу 5 PRO Віталій Паращук.

Результати переможців на дистанції 5 км PRO:

Колотій Микола, який виборов срібло,  поділився враженнями від забігу і здобутого другого місця:

“Атмосфера драйвова, погода ідеальна. План на гонку був по максимуму зробити розрив з суперниками на дистанції перед фінішними перешкодами. Організатори готували трасу і перешкоди в набагато складніших погодніх умовах, а під час гонки все було ідеально. Тому що суперники технічно і швидко проходять перешкоди на відміну на мене. Що і підтвердилось в фінішній боротьбі з Віталієм, він з кожною перешкодою наближався все ближче і в підсумку виграв гонку”.

“Дике Кохання пройшло і ми дуже цьому раді. Найголовніше, що всі живі і здорові. Бачити учасників щасливих, декого промотивованих – це найприємніше. Дикі учасники, погода і локація створили немовірний захід, – зазначив ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

З усіма результатами можна ознайомитися за посиланням.

Фото: Вова Нєізвєстний, Denis Fortushnyi

Коментарі: