Ігор Мусієнко захистив свій титул чемпіона України в приміщенні зі штовхання ядра. Після минулорічних 20 метрів спортсмен знову впритул наблизився до цієї позначки і підтвердив серйозність своїх амбіцій. За спробами вийшла наступна серія: 19.71 – 19.88 – 19.24 – 19.25 –  X – 19.01. Про відчуття, емоції і завдання далі пряма мова спортсмена.

Багато чого насправді сталося під час зимового сезону. То травми, то хвороби, то ще щось. Я думаю, це може навіть бути поясненням того, що не вдалося штовхнути далі.
Оцінюю, що можна додавати ще як мінімум пів метра. Запас був, але я не потрапляв до кінця в снаряд. Коли минулого року я штовхнув ядро на 20 метрів відчувалося, що була певна грань: ще трохи і все. А зараз відчувалося, що запас хороший є!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

А загалом відчуваю, що став сильнішим. Просто  поки було дуже мало стартів, лише два: ЧУ та Командний ЧУ. Сподіваюсь, що 3-4 старти будуть вже кращими. Планую виступати на Чемпіонаті Асоціації балканських федерацій і закінчити сезон, комерційних стартів вдалих немає, тому після того буду готувався на літній сезон.

А загалом в планах, звісно, виходити на вищий рівень: зберегти те, що зараз є, підпрацювати та вже штовхати за 20,50. Це на найближчий час. А глобально на цей рік – план відібратися на Олімпійські Ігри. Я розумію, норматив високий (21,10). Але по відчуттях також розумію, що треба по відчуттях подолати цю планку у 20 метрів, а потім думаю далі воно вже піде.

Коментарі: