60-метровик Олександр Соколов виконав норматив на ЧЄ в Торуні, оновив рекорд Миколаївської області та встановив особистий рекорд 6.64.

Про це, підготовку до змагань, Олександр та його тренер вчора поділились із Жорсткою Атлетикою.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Вітаємо! Ти задоволений стартом?

Так , звісно.

Це чудово, яке було поставлено перед тобою завдання?

Фінішувати:)) А взагалі, завдання було – швидко бігти. Продемонструвати свій максимум, на що зараз здатен. 

Конкуренція якось додала драйву в гонці? Чи ти більше зосереджений на своєму результаті?

Насправді, після першого мого виступу з хлопцями цього сезону, розумів, що наразі я не у найкращій своїй формі, було важко було конкурувати. Цьому завадили мої проблем із ногами, травми… Але я знав, що маю час до основного Чемпіонату і в цілому я вийду на той самий час і зможу представити з себе серйозного конкурента. Тож тут я грав свою гру, біг по-своєму, а бігли вони чи ні і як, я не звертав уваги.

Ти сказав, що по сезону, ти трішки здоганяв хлопців, з чим це пов’язано?

В мене була перерва більше, ніж місяць. Я наче і тренувався, але не в повну силу. Адже в мене боліли сухожилля, тому готуватись було дійсно важко. Зараз я досі не у порядку, з тейпами, важко виконувати тренувальний об’єм. Тому готувались дуже плавно, щоб не зробити гірше.

Як щодо ЧЄ? Цілі? Задачі?

Не знаю, там буде видніше. Ми з тренером не планували. Ми думали виступити на ЧУ і просто йти далі тренуватись на літо. Бо ж стан здоров’я…
Можливо поїдемо 20.02 на старт до Туреччині, але це в планах, побачимо.

Тренер Олександра Іван Гриник теж дав кілька слів щодо виступу свого вихованця:

Як пройшов процес підготовки на вашу думку?

Процес підготовки пройшов і вдало, і невдало. Тому що приїхали на збір у Суми з травмами, і знаходимось тут близько місяця. Травми дуже мучали Олександра, тому ми весь місяць “ремонтувались”, залікували і ось будь-ласка – маємо результат.

Фото: Dmytro Vakulka

Коментарі: