Найсильніший український 800-метровик Євген Гуцол, який зовсім нещодавно став батьком, відкрив сезон особистим рекордом і кваліфікацією на ЧЄ на дистанції 800м, показавши 1:47.66 в чеській Остраві.

Ми поспілкувались з Євгеном про його враження від змагань та плани на сезон.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Євгене, які враження від змагань?

На цих змаганнях в Остраві я вже виступав другий рік поспіль, тому вже знав, що там і як. Лише позитивні враження від цього спортивного міста. Було трошки сумно виступати без глядачів у цьому році через карантинні обмеження. Звісно, добре, що вдалось і так виїхати, бо ж зі стартами проблеми у багатьох спортсменів. Я задоволений, що вийшло позмагатись на такому рівні.

Як склалась боротьба?

Взагалі старт пройшов чудово. Дуже сильна компанія, сильні суперники – це те, чого не вистачає на середніх дистанціях в Україні, адже це допомагає показувати стабільний високий результат. Тут це все сталося: був пейсмейкер, сильна команда із 8-ми спортсменів. Тобто була “заруба”, боротьба на кожному метрі.

Як ти можеш оцінити свій виступ?

В принципі проаналізувавши по відео цей забіг, я вже зрозумів, де треба допрацювати, де додати в швидкості. Але все ж, як кажуть “не варто гнівити Бога”, і я дійсно дуже задоволений своїм особистим рекордом, крім того заробив ще дуже важливі бали в рейтинг.

Про що думав після фінішу?

Було б добре, якби таких змагань було декілька поспіль, щоб розбігатись. Адже в олімпійський рейтинг йде тільки два швидких результати, один я показав в минулому році в Остраві щоб попасти у ТОП-48.

Як склалась в цілому підготовка до змагального сезону?

Трохи важко було без зборів, але була мета, і вся ставки були поставлені на цей старт. На жаль, зі зборами не склалось, адже в цей період з сім’єю готувались до народження сина. Тому готувався вдома в Сумах. Добре, що у підсумку вийшло показати результат, тому зараз готуватимусь вже до Торуні.

Коментарі: