Видання The Times 22 січня пише з посиланням на своє джерело в уряді Японії, що керівництво країни на закритому засіданні вирішило відмінити ігри. При цьому Токіо має намір отримати право проведення змагань у 2032 році.

Між тим, ще раніше, член Міжнародного олімпійсього комітету Річард Паунд заявляв, що проведенню Ігор нічого не загрожує.

Через кілька днів, а саме: в понеділок 25 січня японська легкоатлетична федерація повідомила, про те, що у травні відбудуться тестові змагання по маршруту марафону та загалом легкої атлетики перед Олімпійськими іграми у Токіо. Про це повідомляє найбільше незалежне інформаційне агентство Kydo News.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Тестовий забіг на напівмарафонську дистанцію, організовує та готує комітет the Hokkaido-Sapporo Marathon Festival, який відбудеться 5 травня 2021.

А на національному стадіоні у Токіо 9 травня 2021 – відбудуться легкоатлетичні змагання.

Але і тут є нюанс, адже ці легкоатлетичні змагання є частиною World Athletics Continental Tour (це серія л/а змагань, які є другими по важливості після «Діамантової ліги»), і  керуючий директор JAAF Міцугі Огата, повідомив, що запросити атлетів з інших країн  в теперішніх умовах пандемії коронавірусу є проблематичним.

Фінальна національна олімпійська кваліфікація у японців на дистанції 10 000 метрів відбудеться 3 травня в префектурі Сідзуока. Багатоборство заплановане на 12 і 13 червня в Нагано, а інші види – на 24-27 червня в Осаці.

Нагадаємо, саме Олімпійські ігри мають проводитись з 23 липня по 8 серпня.

Тому, поки хтось говорить щодо можливої відміни змагань, японці планують вже тестові змагання, і працюють над майбутніми іграми не покладаючи рук, враховуючи всі нюанси сьогодення.

Фото: Nicolas Datiche
Джерело: english.kyodonews.net

Коментарі: