Ультрамарафонець Джим Уомслі фінішував з часом 06:09:26, до світового рекорду не вистачило 12 секунд.

В суботу, 23 січня 2021 року в Чандлері, штаті Арізона був проведений старт на ультрадистанцію 100км.

Цей забіг був створений у рамках проекту спортивного бренду Hoka One One Carbon X2, в якому організатори забезпечили комфортні умови для своїх спортменів, щоб вони змогли показати свій максимальний результат.

Українські Бігові Батли

Нагадаємо, що світовий рекорд був поставлений у 2018 році, Нау Казамі фінішував з часом 06:09:14. Очевидно, що Джима цей результат підштовхнув і себе перевірити на міцність.

І у Джима вийшло показати другий результат в історії на цій дистанції. Для когось, 100км це на машині з’їздити до бабусі, а тут підкорити таку дистанцію за неймовірні 06:09:26 на своїх двох, це просто як до космосу і назад.

Трішки цифр: 100км за 06:09:29 – це приблизно 3:40/км. До речі, спортсмен активно веде сторінку у соцмережі Strava, і вже встиг оприлюднити свій трек:

Walmsley
Американцеві необхідно було подолати 11 кіл, які не минулись без перешкод. Адже під час гонки він вдарився об огородження і фінішував з кров’яною раною на плечі. Все ж, ця ситуація не вибила його з колії і дистанцію він пройшов досить стабільно.

Як ми бачимо з результату американського бігуна, цифри вийшли досить щільними. Ця ситуація має багато спільного з бігуном на довгі дистанції – Кененісе  Бекеле. У 2019 році в Берліні, йому не вистачило 3 секунди (02:01:42) до світового рекорду в марафоні, який встановив Еліуд Кіпчоге (02:01:39wr, 2018, Берлін).

Не дивлячись на таку схожість подій, Джиму вдалося встановити особистий рекорд та  рекорд Америки, що є просто неймовірним.