Минулий 2020 рік запам’ятається любителям бігу не тільки через COVID-19 і локдауни, а й через відміну практично усіх великих і масових спортивних заходів. І тут чи не найбільше пощастило трейлраннерам, оскільки змагання на природі серед усіх спортивних подій в Україні постраждали чи не найменше.

Саме тому, на початку нового бігового року за ініціативи мережі магазинів спортивних товарів Decathlon Ukraine, подскасту Ультра Чат UA і блогу Time2trail буде проведено голосування для визначення найкращих українських трейраннерів 2020 року за результатами виступів на вітчизняних та закордонних стартах.

Функціональне тестування
Функціональне тестування
Функціональне тестування
Функціональне тестування

Наразі маємо 6 номінацій:

  1. Найкращий результат (окремо серед чоловіків та жінок, відповідно до найвищого Performance Index ITRA, який вони показали на котрихось зі змагань протягом року).
  2. Прогрес року (окремо серед чоловіків та жінок, за різницею Performance Index ITRA між станом на початку сезону і найкращим виступом протягом сезону. Список номінантів включатиме атлетів у яких PI на початку року не був меншим 500 для чоловіків і 400 для жінок).
  3. Найкращий трейлраннер категорії Short (серед чоловіків і жінок, голосування експертів та бігової спільноти).
  4. Найкращий трейлраннер категорії Medium (серед чоловіків і жінок, голосування експертів та бігової спільноти).
  5. Найкращий трейлраннер категорії Ultra (серед чоловіків і жінок, голосування експертів та бігової спільноти).
  6. Найкращі трейлові змагання року (голосування експертів та бігової спільноти)

Увага! Голосування триває до кінця дня 31-го Січня (23:59:59).

Cписок номінантів на звання найкращого трейлраннера категорій Short, Medium, Long складено організаторами Премії на основі виступів українських бігунів упродовж року. До уваги брались найкращі результати по ITRA, призові місця у змаганнях та стабільність упродовж року. Переможців визначатимуть самі бігуни та експерти (організатори змагань, досвідчені бігуни, тренери) з рівною долею впливу на фінальний результат.

 

Вікторія Гудима

Performance Index 2020 – 430
Performance Index 2021 – 530
Різниця: +100

  • ITRA 545 On The Winter’s Edge 2020 (30.50km, +1760m) – 1 місце
  • ITRA 526 Kyiv Trail 2020 (Medium, 11.50km,+270m) – 8 місце

Ірина Глушаускайте

Performance Index 2020 – 487
Performance Index 2021 – 526
Різниця: +39

  • ITRA 539 Chornohora Sky Marathon (60.80km, +3210m) – 6 місце
  • ITRA 531 100 Buko Miles (44.60km, +2580m) – 3 місце
  • ITRA 452 Kyiv Trail 2020 (27.30km, +490m) – 7 місце

Олена Кувіла

Performance Index 2020 – 522
Performance Index 2021 – 564
Різниця: +42

  • ITRA 582 Trail Karpatia (Marathon, 42.60km, +2810m) – 2 місце
  • ITRA 531 100 Buko Miles (Pertoskvas, 103.50km, +5190m) – 2 місце

Тетяна Самоброд

Performance Index 2020 – 456
Performance Index 2021 – 508
Різниця: +52

  • ITRA 522 100 Buko Miles 2020 (Dragoverlа, 67.20km, +4040m) – 2 місце
  • ITRA 461 Chornohora Night Marathon Autumn (55.20km, +3180m) – 2 місце
  • ITRA 580 Skole Ultra Trail (Dovbush Rocks, 52.90km, +2240m) – 5 місце

Прогрес року (жінки)

  • Вікторія Гудима (47%, 1 589 Votes)
  • Олена Кувіла (45%, 1 503 Votes)
  • Тетяна Самоброд (5%, 173 Votes)
  • Ірина Глушаускайте (3%, 99 Votes)

Total Voters: 3 364

Loading ... Loading ...

Андрій Волошко

Performance Index 2020 – 547
Performance Index 2021 – 643
Різниця: +96

  • ITRA 660 Kyiv Trail (27.30km, +490m) – 4 місце
  • ITRA 606 Burning Heads (46.90km, +210m) – 2 місце
  • ITRA 576 Ice Trail (49.80km, 1210m) – 24 місце
  • ITRA 565 Chornohora Sky Marathon (60.80km, +3210m)- 25 місце

Андрій Литвин

Performance Index 2020 – 578
Performance Index 2021 – 630
Різниця: +52

ITRA 646 Skole Ultra Trail (Eastern Iceland, 34.40km, +1540m) – 4 місце
ITRA 622 Ice Trail (Medium, 27.70km, +650m) – 8 місце
ITRA 609 100 Buko Miles (Kukul, 24.20km, +900m) – 4місце
ITRA 608 Trail Karpatia (Halfmarathon, 21.30km, +1280m) – 13 місце
ITRA 605 On The Winter’s Edge (30.50km, +1760m) – 5 місце

Роман Чепіль

Performance Index 2020 – 593
Performance Index 2021 – 645
Різниця: +52

ITRA 663 Chornohora Sky Race (23.90km, +1220m) – 7 місце
ITRA 624 Skole Ultra Trail (Eastern Iceland, 34.40km, +1540m) – 6 місце
ITRA 611  Fun Karpaty Dynafit Trail (Middle, 33.40km, +1370m) – 5 місце

Ярослав Волощук

Performance Index 2020 – 604
Performance Index 2021 – 660
Різниця: +56

  • ITRA 678 Skole Ultra Trail (Yavoryna, 102.00km, +4420m) – 3 місце

Ярослав Коваль

Performance Index 2020 – 598
Performance Index 2021 – 685
Різниця: +87

  • ITRA 706 Chornohora Night Marathon (36.20km, +2480m) – 1 місце
  • ITRA 665 On The Winter’s Edge (30.50km, +1760m) – 3 місце
  • ITRA 633 Fun Karpaty Dynafit Trail (33.40km, +1370m) – 2 місце
  • ITRA 624 Chornohora Night Marathon Autumn (36.20km, +2480m) – 1місце

Прогрес року (чоловіки)

  • Андрій Волошко (43%, 1 214 Votes)
  • Ярослав Коваль (37%, 1 047 Votes)
  • Андрій Литвин (11%, 315 Votes)
  • Роман Чепіль (5%, 154 Votes)
  • Ярослав Волощук (4%, 122 Votes)

Total Voters: 2 852

Loading ... Loading ...

Анна Дармограй

  • ITRA 660 Trail Des Cabornis (22km, +1070m) – 1 місце (спільний фініш)
  • ITRA 642 Trail de la Sainte Baume Boucle Cugeoise (24km, +1330m) – 1 місце
  • ITRA 638 Raidlight Winter Trail (14km, +710m) – 1 місце

Ольга Гавлицька

  • ITRA 603 Chornohora Sky Race (24km, +1270m) – 1 місце
  • ITRA 566 Skole Ultra Dragon Mountain (20km, +960m) – 1 місце
  • ITRA 565 Fun Karpaty Dynafit Trail Lite (19km, +830m) – 1 місце

Юлія Тарасова

  • ITRA 618 Ice Trail (28km) – 1 місце
  • ITRA 573 Kuyalnik Trail (33km) – 1 місце

Краща спортсменка року в Категорії Short

  • Ольга Гавлицька (42%, 634 Votes)
  • Анна Дармограй (33%, 509 Votes)
  • Юлія Тарасова (25%, 384 Votes)

Total Voters: 1 527

Loading ... Loading ...

Богдан Добрянський

  • ITRA 727 Fun Karpaty Dynafit Trail Lite (19km, +830m) – 2 місце
  • ITRA 721 Skole Ultra Trail Dragon Mountain (20km, +960m) – 2 місце

Вадим Рогозовський

  • ITRA 727 Chornohora Sky Race (24km, +1270m) – 1 місце

Олександр Ченікало

  • ITRA 755 Trail Karpatia Halfmarathon (21,3km, +1280m) – 1 місце
  • ITRA 728 Fun Karpaty Dynafit Trail Lite (19km, +830m) – 1 місце
  • ITRA 722 Skole Ultra Trail Dragon Mountain (20km, +960m) – 1 місце
  • ITRA 693 Ice Trail Medium (28км, +650м) – 1 місце

Павло Жук

  • ITRA 724 Trail Karpatia Halfmarathon (21,3km, +1280m) – 2 місце
  • ITRA 663 Ice Trail Medium (28km) – 4 місце

Кращий спортсмен року в Категорії Short

  • Олександр Ченікало (56%, 556 Votes)
  • Павло Жук (18%, 184 Votes)
  • Вадим Рогозовський (16%, 157 Votes)
  • Богдан Добранський (10%, 98 Votes)

Total Voters: 995

Loading ... Loading ...

Валентина Горбань

  • ITRA 568 Fun Karpaty Dynafit Trail Long (57km, +2511m) – 1 місце

Оксана Юрчук

  • ITRA 589 Chornohora Night Marathon June (55km, +3160m) – 1 місце (4 абс.)
  • ITRA 604 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 3 місце

Олена Кувіла

  • ITRA 582 Trail Karpatia Marathon (42,6km, +2800m) – 2 місце

Олена Хашко

  • ITRA 577 Trail Karpatia Marathon (42,6km, +2800m) – 3 місце
  • ITRA 566 100 Buko miles DraGoverlа (67,2km, +4040m) – 1 місце

Поліна Захарова

  • ITRA 690 Trail Karpatia Marathon (42,6km, +2800m) – 1 місце
  • ITRA 665 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 1 місце (6 абс.)

Тетяна Мальцева

  • ITRA 587 Urban-Ultra Big Stinker (45km) – 1 місце
  • ITRA 501 Urban-Ultra Kalba Kickr 50k (48,5km) – 1 місце

Юлія Тарасова

  • ITRA 631 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 2 місце (7 абс.)

Краща спортсменка року в Категорії Medium

  • Олена Хашко (33%, 708 Votes)
  • Олена Кувіла (22%, 479 Votes)
  • Поліна Захарова (17%, 378 Votes)
  • Валентина Горбань (11%, 246 Votes)
  • Оксана Юрчук (9%, 193 Votes)
  • Юлія Тарасова (6%, 125 Votes)
  • Тетяна Мальцева (2%, 48 Votes)

Total Voters: 2 177

Loading ... Loading ...

Анатолій Новак

  • ITRA 712 Trail Karpatia Marathon (42,6km, +2800m) – 1 місце
  • ITRA 698 Ice Trail (51km) – 2 місце
  • ITRA 666 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 5 місце
  • ITRA 658 Fun Karpaty Dynafit Trail Long (57km, +2511m) – 2 місце
  • ITRA 653 Burning Heads (50k) – 1 місце
  • ITRA 633 Skole Ultra Trail Dovbush Rocks (52km, + 2300m) – 2місце

Вадим Геч

  • ITRA 700 Ice Trail (51km) – 1 місце

Володимир Крицкалюк

  • ITRA 667 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 4 місце
  • ITRA 667 Chornohora Night Marathon June (55km, +3160m) – 1 місце
  • ITRA 663 Chornohora Night Marathon Autumn (56km, +3160m)  – 1 місце
  • ITRA 658 Fun Karpaty Dynafit Trail Long (57km, +2511m) – 1 місце

Євген Цирень

  • ITRA 706 Trail Karpatia Marathon (42,6km, +2800m) – 2 місце
  • ITRA 657 Chornohora Night Marathon Autumn (56km, +3160m) – 3 місце

Юрій Клім

  • ITRA 715 Chornohora Sky Marathon (64km, +3000m) – 1 місце

Ярослав Коваль

  • ITRA 706 Chornohora Night Marathon June (36km, +2500m) – 1 місце
  • ITRA 624 Chornohora Night Marathon Autumn (36km, +2500m) – 1 місце

Кращий спортсмен року в Категорії Medium

  • Анатолій Новак (32%, 445 Votes)
  • Ярослав Коваль (30%, 410 Votes)
  • Володимир Крицкалюк (15%, 210 Votes)
  • Юрій Клім (11%, 148 Votes)
  • Євгеній Цирень (6%, 87 Votes)
  • Вадим Геч (6%, 77 Votes)

Total Voters: 1 377

Loading ... Loading ...

Дарія Боднар

  • ITRA 631 Skole Ultra Trail Yavoryna (101km, +4500m) – 1 місце
  • ITRA 624 Trail Karpatia Ultra (116,8km, +8800m) – 1 місце
  • ITRA 623 100 Buko miles Nesamowite y Pip (175,9km, +9850m) – 1 місце

Наталія Гусиніна

  • ITRA 597 100 Buko miles PertosKvas (103,5km, +5200m) – 1 місце
  • ITRA 580 Trail Karpatia Ultra 116,8 – 2 місце

Олена Хашко

  • ITRA 583 Skole Ultra Trail Yavoryna (101km, +4500m) – 3 місце

Ольга Тишковець

  • ITRA 595 Skole Ultra Trail Yavoryna (101km, +4500m) – 2 місце

Краща спортсменка року в Категорії Ultra

  • Дарія Боднар (43%, 659 Votes)
  • Олена Хашко (41%, 637 Votes)
  • Наталія Гусиніна (10%, 160 Votes)
  • Ольга Тишковець (6%, 88 Votes)

Total Voters: 1 544

Loading ... Loading ...

Андрій Ткачук

  • ITRA 819 100 Buko miles Nesamowite y Pip (175,9km, +9850m) – 1 місце
  • ITRA 709 Trail Karpatia Ultra (116,8km, +8800m) – 1 місце (спільний фініш)

Андрій Лисенко

  • ITRA 709 Trail Karpatia Ultra (116,8km, +8800m) – 1 місце (спільний фініш)

Володимир Ханас

  • ITRA 704 100 Buko miles PertosKvas (103,5km, +5200m) – 1 місце

Сергій Сапіга

  • ITRA 717 Skole Ultra Trail Yavoryna (101km, +4500m) – 1 місце

Кращий спортсмен року в Категорії Ultra

  • Андрій Ткачук (42%, 741 Votes)
  • Сергій Сапіга (34%, 595 Votes)
  • Володимир Ханас (18%, 308 Votes)
  • Андрій Лисенко (7%, 116 Votes)

Total Voters: 1 760

Loading ... Loading ...

Найкращий старт року

Ice Trail

  • Дата: 15 лютого 2020 року
  • Місце: м.Жовква, Яворівський національний природний парк та Регіональний ландшафтний парк “Равське Розточчя”
  • Організатор: Ukrainian Trail League
  • Учасники: 527

Tрейл “Карпатія”

  • Дата: 6-7 червня 2020 року
  • Місце: с.Воловець, Закарпатська обл.
  • Організатор: “Твоя пригода”
  • Учасники: 207

 100 БукоМиль

  • Дата: 31 липня – 2 серпня 2020 року
  • Місце:  с.Ворохта, Івано-Франківська обл.
  • Організатор: “Твоя пригода”
  • Учасники: 232

 Сhornohora Sky Marathon

  • Дата: 15 серпня 2020 року
  • Місце:  с.Ясіня, Закарпатська обл.
  • Організатор: Ukrainian Trail League
  • Учасники: 635

Skole Ultra Trail

  • Дата: 5-6 вересня 2020 року
  • Місце: м.Сколе, Львівська обл.
  • Організатор: Олександр Шиманський
  • Учасники: 252

Wild Desert Ultratrail

  • Дата: 11-13 вересня 2020 року
  • Місце:  с.Раденськ, Національний парку “Олешківські піски”, Херсонська область
  • Організатор: Wild Way Ukraine
  • Учасники: 146

Fun Karpaty Trail

  • Дата: 10 жовтня 2020 року
  • Місце: с.Татарів, Закарпатська обл.
  • Організатор: Fun Karpaty Travellers Company
  • Учасники: 194

Критерії для оцінки змагань:

  1. Організація (логістика, старт-фінішне містечко, забезпечення КП, робота волонтерів, комунікація організаторів, наявність відповідних треків дистанції та розмітка, призи переможцям, бонуси учасникам)
  2. Маршрут (унікальність/мальовничість природи, логічність побудови треку дистанції)
  3. Безпека (критерії допуску до участі, медичне страхування, список обов’язкового спорядження та його перевірка, анти-COVID-19 заходи)
  4. Фото/відео зі змагань (чи робили під час змагань фото, чи були вони гарної якості, чи був промо-ролик, відео зі змагань)
  5. Співвідношення ціна/якість (наскільки вартість стартового пакета відповідають сервісам і бонуси, які надає Організатор)Ви можете оцінити кожен з критеріїв від 1 до 5 балів або ж відмітити “не приймав/ла участь”, якщо цього року не брали участь у цих змаганнях.

Конкурс проходить за підтримки Decathlon Україна, SiS Ukraine, James Cook.

Інформаційна підтримка:  Ультра Чат UA, Time2trail, Низкий Пульс.

Дякуємо, що взяли участь у голосуванні. Для вас маємо промокод від нашого партнера – Decathlon. Промокод дозволяє отримати знижку 10% на сайті та в магазинах компанії на неакційні товари бігових брендів – Kalenji, Evadict, Kiprun. Поспішай – промокод діє до 21.02.2020!

Коментарі: